Honda Legend se má dočkat osmiválce

Japonská automobilka Honda zřejmě prozřela a pochopila, že v případě snahy o dostižení konkurence musí nabídnout alespoň to, co konkurence již nabízí. Do druhé generace Acury RL, neboli po Evropské Hondy Legend, hodlá nasadit i osmiválcový motor.

Prozatím není zcela jasné, o jaký agregát má jít, ale spekuluje se o motoru 4,8 V8 s výkonem ve vrcholném provedení přes 400 koní, což je sice daleko za vrcholem králů vyšší střední třídy, ale je to výrazně více, než nabízí současný šestiválcový model. Otázkou ovšem je, odkud si Honda motor vezme. Těžko lze spoléhat na to, že spojí osm jednoválců ze zahradních strojů.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků