Honda Jazz 2005: lepší výbava, drobný facelift

Pro modelový rok 2005 dostala Honda Jazz několik drobných vylepšení: Pozměněny byly přední světlomety, které mohou mít pozadí v černé či stříbrné, případně barvě karoserie. Nové jsou nasávací otvory ve spodní části nárazníku, do zpětných zrcátek pak Honda přidala blinkry z LED diod.

Interiér má nové potahy, tříramenný volant má upravený vzhled. Ve výbavě nově figuruje automatická klimatizace, dosud byla dostupná jen manuální. Pro motorizaci 1.4 l (u nás se neprodává) si můžete přikoupit VSA (stabilizace podvozku).

Vylepšený Jazz bude v prodeji v říjnu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků