Honda Civic získala prestižní ocenění za design

Honda Civic získala prestižní ocenění "red dot: best of the best". Jedná se o jedno z nejprestižnějších ocenění, které se každoročně uděluje vítězi soutěže "red dot", kterou pořádá prestižní Design Centre Nordrhein Westfalen. Letošní, již jednapadesátý ročník rozdělil celkově jedenáct cen v jedenácti kategoriích produktového designu.

Honda Civic získala toto ocenění v kategorii "doprava" a porota udělila tuto cenu za celkový výrazný design vozidla, který uznala za revoluční a nápaditý. Pro samotnou Hodnu je to již druhý úspěch, když v roce 2001 získala totéž ocenění za model S2000.

Tip: Přečtěte si náš velký test nové Hondy Civic Sport s motorem 1,8.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Honda Civic 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků