Honda Civic získala prestižní ocenění za design

Honda Civic získala prestižní ocenění "red dot: best of the best". Jedná se o jedno z nejprestižnějších ocenění, které se každoročně uděluje vítězi soutěže "red dot", kterou pořádá prestižní Design Centre Nordrhein Westfalen. Letošní, již jednapadesátý ročník rozdělil celkově jedenáct cen v jedenácti kategoriích produktového designu.

Honda Civic získala toto ocenění v kategorii "doprava" a porota udělila tuto cenu za celkový výrazný design vozidla, který uznala za revoluční a nápaditý. Pro samotnou Hodnu je to již druhý úspěch, když v roce 2001 získala totéž ocenění za model S2000.

Tip: Přečtěte si náš velký test nové Hondy Civic Sport s motorem 1,8.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Honda Civic 

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků