Honda chystá pro své modely nový naftový šestiválec

Vedení automobilky Honda potvrdilo, že vyvíjí nový naftový šestiválec, který bude určen pro budoucí generace modelu Accord a Legend. Evropští zákazníci se tak dočkají u modelu střední třídy více než důstojného naftového motoru, který bude moci konkurovat zavedeným značkám. Zároveň s tímto motorem přijde Honda i s novým hybridním pohonem (benzín+elektromotor), který přijde na trh v roce 2009.

Pokud Honda půjde ve své tradici, kdy každý její motor patří k nejlepším v dané objemové třídě, pak se opravdu máme na co těšit. Již nynější naftový čtyřválec 2,2 i-CTDi patří k nejlepším naftovým čtyřválcům a nový naftový šestiválec může pořádně zatopit konkurentům.

Tip: Přečtěte si test motoru 2,2 i-CTDi v modelech CRV, FRV a Accord.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků