Honda CBR600RR 2007: nové info a foto

Na internetu začínají kolovat první informace a snímky či studie o další generaci Hondy CBR600RR. Na co se můžeme těšit?
Honda CBR600RR 2007: nové info a foto

Nedávno jsme vám přinesli první informace o nové generaci Hondy CBR600RR. V jednom českém časopise jsem četl převzatý zahraniční srovnávací test ostrých šestek a současné „Cebro“ v něm skončilo na chvostu. Vítězem byla Yamaha R6.

Tip: Přečtěte si naše redakční dojmy: měli jsme možnost protáhnout novou Yamahu R6 po brněnském Masarykově okruhu.

Zdravá rivalita japonských výrobců je znát, proto Honda nebude jen nečinně přihlížet a příští rok na trh vstoupí nová generace. Nové CBR600RR bude částečně odvozeno ze závodního speciálu RCV, na kterém např. Dani Pedrosa létá v šampionátu MotoGP. „Cebro“ osloví své příznivce novým řadovým čtyřválcem s výkonem někde okolo 100 kW (136 k).

Ve výbavě by se měla objevit moderní technika, jako je plně nastavitelný podvozek, radiální třmeny kotoučových brzd, elektronicky řízené vstřikování paliva nebo „anti-hopingová“ spojka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Předpokládaná podoba nové Hondy CBR600RR pro rok 2007

Zdroj: motorcyclenews.com, motards-online.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků