Honda Accord: nová generace se začíná odhalovat (první foto)

Japonská automobilka Honda vypustila první sérii snímků nové generace modelu Accord. Ten bude oficiálně představen na březnovém autosalonu v Ženevě s tím, že do té doby hodlá automobilka oficiálně uvolnit další snímky a přesnější specifikace.

Pokud se nestane nic nového, nabídne Accord mírně inovovaný design, nové prvky výbavy a staronovou nabídku agregátů. Benzín budou zastupovat výhradně čtyřválce i-VTEC o objemu 2,0 a 2,4 litru, které doplní nový naftový motor 2,2 i-DTEC, který je opět z dílny Hondy, ovšem měl by nabídnout více výkonu a emise na úrovni normy Euro 5.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová Honda Accord na prvních foto

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků