Hofele Golf GTI: krutý vzhled i zvuk

Známý specialista na úpravy německých vozů Audi a Volkswagen přichází se stylingovým a výfukovým kitem pro model Golf GTI. Jak se můžete přesvědčit na snímcích, Golf doznal řady radikálních změn.

Přední i zadní nárazník jsou zásadně přepracovány. Hofele k tomu přidal střešní spoiler, imitací nasávacích otvorů před předním kolem, zpětná zrcátka a 19" kola. K tomu lze připočítat i sportovní podvozek a na přání i možnost navýšit výkon úpravou ECU.

To vše pak podtrhuje nový výfukový systém, který má dodat správnou sportovní kulisu. Duplexové provedení dvojitých koncovek výfuku totiž může doplnit i středový díl s rezonátorem a sportovním katalyzátorem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hofele Golf GTI

 

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 68 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků