Hofele Golf GTI: krutý vzhled i zvuk

Známý specialista na úpravy německých vozů Audi a Volkswagen přichází se stylingovým a výfukovým kitem pro model Golf GTI. Jak se můžete přesvědčit na snímcích, Golf doznal řady radikálních změn.

Přední i zadní nárazník jsou zásadně přepracovány. Hofele k tomu přidal střešní spoiler, imitací nasávacích otvorů před předním kolem, zpětná zrcátka a 19" kola. K tomu lze připočítat i sportovní podvozek a na přání i možnost navýšit výkon úpravou ECU.

To vše pak podtrhuje nový výfukový systém, který má dodat správnou sportovní kulisu. Duplexové provedení dvojitých koncovek výfuku totiž může doplnit i středový díl s rezonátorem a sportovním katalyzátorem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hofele Golf GTI

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků