Hofele Audi Q7 Full Package: pro náročné

Hofele připravil zajímavý paket pro Audi Q7. Ten má působit luxusním dojmem, ale z fotek to vypadá spíše na zdařilé oplastování.

Hofele není pro ty, kteří se ve světě čtyř kruhů, neznámým pojmem. Neustále se snaží vylepšovat vozy, které mají už z výroby vůči konkurenci náskok díky technice. Jenže i tento náskok je třeba udržovat (nebo dokonce zvětšovat?) a od toho tu jsou tuneři.

Audi Q7 z dílny Hofele si nese jméno Full Package, což značí, že se jedná o to nejnadupanější, co lze spatřit. A na stylingu je to vidět.

Základem je inovace v oblasti nárazníků. Přední i zadní je nyní jiný a Audi tak působí daleko mohutněji. Když k tomu započítáme spoiler nad zadním oknem, který zřejmě zlepší přítlak při vysokých rychlostech, prahové nástavce, jejichž význam je mi neznámý, gril chladiče z S8, působivý „motor dome” na přední kapotě, který nemá funkční smysl jistě žádný, a pod podběhy dosadíme kola s rozměrem 20-22", je zde Q7 ve Full provedení.

O úpravě techniky se Hofele nezmiňuje. Proč také, z tohoto auta budou jistě všichni uchvácení již po prvním očním kontaktu...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hofele Audi Q7 Full Package
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 41 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků