Hofele Audi Q7 Full Package: pro náročné

Hofele připravil zajímavý paket pro Audi Q7. Ten má působit luxusním dojmem, ale z fotek to vypadá spíše na zdařilé oplastování.

Hofele není pro ty, kteří se ve světě čtyř kruhů, neznámým pojmem. Neustále se snaží vylepšovat vozy, které mají už z výroby vůči konkurenci náskok díky technice. Jenže i tento náskok je třeba udržovat (nebo dokonce zvětšovat?) a od toho tu jsou tuneři.

Audi Q7 z dílny Hofele si nese jméno Full Package, což značí, že se jedná o to nejnadupanější, co lze spatřit. A na stylingu je to vidět.

Základem je inovace v oblasti nárazníků. Přední i zadní je nyní jiný a Audi tak působí daleko mohutněji. Když k tomu započítáme spoiler nad zadním oknem, který zřejmě zlepší přítlak při vysokých rychlostech, prahové nástavce, jejichž význam je mi neznámý, gril chladiče z S8, působivý „motor dome” na přední kapotě, který nemá funkční smysl jistě žádný, a pod podběhy dosadíme kola s rozměrem 20-22", je zde Q7 ve Full provedení.

O úpravě techniky se Hofele nezmiňuje. Proč také, z tohoto auta budou jistě všichni uchvácení již po prvním očním kontaktu...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hofele Audi Q7 Full Package
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků