Hledáte ideální auto na české silnice? Terénní úprava Subaru XV nevyjde draho

Subaru vyrábí robustní a spolehlivé vozy. Věhlasný prodejce a úpravce vám nyní pomůže i s ambicemi pro jízdu v terénu.

Crawford Performance je prodejce tuningových dílů pro Subaru a v jeho skladech se nachází nespočet zajímavého materiálu. Svůj vůz si můžete upravit dle libosti a třeba si ho i přiblížit k závodnímu speciálu. Prodejce nyní ukázal speciální sadu úprav pro crossover Crosstrek, který u nás známe jako XV.

Subaru Outback v ČR dostalo speciální edici Limited. 150 kusů bude muset stačit

Subaru Outback v ČR dostalo speciální edici Limited. 150 kusů bude muset stačit

Tento vůz se v loňském roce stal základem pro stavbu závodního speciálu pro vytrvalostní závod Baja 1000 a součástí projektu byl i právě Crawford. Nabitý optimismem a s nadšením pro terénní vozy představil tento terénní paket, který může japonský crossover přiblížit závodnímu speciálu.

Středobodem úprav je kit na zvednutí podvozku, který přidá vpředu 50,8 mm a 38,1 mm vzadu. XV stojí na špičkách díky hliníkovým podložkám a nekroutí se díky prodlouženým úchytům stabilizátorů. Na auto pak krásně pasují patnáctipalcová kola značky Method, obutá do terénních pneumatik.

Subaru BRZ odchází. Loučí se speciální edicí za milion, do Česka dorazí 40 kusů

Subaru BRZ odchází. Loučí se speciální edicí za milion, do Česka dorazí 40 kusů

Šperkování pak může pokračovat ochrannými rámy na nárazníky, úchyty na přídavná světla nebo novým výfukovým systémem. Vše to jsou celkem dostupné položky, které lze nakoupit jednotlivě. Vše dohromady vás pak vyjde na v přepočtu 49.400 Kč, což vůbec není špatné. Vycházíme ovšem ze současné nabídky prodejce, v níž nejsou zahrnuta kola a přidavná světla.

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 34 příspěvků