Hledáte dobrého zaměstnavatele? Zkuste to u Ferrari

Evropský institut Great Place to Work vyhlásil každoročního vítěze v anketě o nejlepšího zaměstnavatele starého kontinentu. Vítězem se stala italská automobilka Ferrari.

Automobilka se totiž o své zaměstnance skutečně stará. Mimo solidní platové ohodnocení jim nabízí velké možnosti vzdělání a rozvíjení svých schopností na mnoha úrovních. Možnost zlepšit své znalosti využilo téměř 90 procent všech zaměstnanců Ferrari.

Automobilka navíc pilně pracuje na zkrášlování svého okolí, kde bydlí převážná část zaměstnanců. Za obnovu krajiny po staré továrně zaplatilo Ferrari téměř 6 miliard korun a okolí se tak stalo skutečně klidným.

Pokud tedy hledáte toho nejlepšího zaměstnavatele, měli byste se začít učit italsky...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků