Hledáte dobrého zaměstnavatele? Zkuste to u Ferrari

Evropský institut Great Place to Work vyhlásil každoročního vítěze v anketě o nejlepšího zaměstnavatele starého kontinentu. Vítězem se stala italská automobilka Ferrari.

Automobilka se totiž o své zaměstnance skutečně stará. Mimo solidní platové ohodnocení jim nabízí velké možnosti vzdělání a rozvíjení svých schopností na mnoha úrovních. Možnost zlepšit své znalosti využilo téměř 90 procent všech zaměstnanců Ferrari.

Automobilka navíc pilně pracuje na zkrášlování svého okolí, kde bydlí převážná část zaměstnanců. Za obnovu krajiny po staré továrně zaplatilo Ferrari téměř 6 miliard korun a okolí se tak stalo skutečně klidným.

Pokud tedy hledáte toho nejlepšího zaměstnavatele, měli byste se začít učit italsky...

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků