Hermès Bugatti Veyron: lifestylová edice v Ženevě

Výrobci exkluzivních vozů občas sáhnou po spolupráci se světově proslulým návrhářem a vyrobí pak edici, kteríá dopřeje majitelům mít opět o něco individuálnější vůz. Nejrychlejší vůz současnosti, Bugatti Veyron, se tak spojli s firmou Hermès.

Ostatně zakladatel automobilky Ettore Bugatti a zakladatel známé návrhářské dílny Emile Hermès spolu spolupracovali již od dvacátých let minulého století, takže je logické, že na tuto spolupráci navázali i nyní.

Společný projekt bude představen za měsíc na autosalonu v Ženevě. I když není zcela jasné, co může Hermès na voze zdokonalit, bude se zřejmě vše točit kolem interiéru, který by měl dostat exkluzivní kožené čalounění s reliéfy log Hermès a Bugatti, tisíci ručně tvořenými stehy a další nezbytnosti...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bude Hermès Veyron vypadat podobně?
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků