Hermès Bugatti Veyron: lifestylová edice v Ženevě

Výrobci exkluzivních vozů občas sáhnou po spolupráci se světově proslulým návrhářem a vyrobí pak edici, kteríá dopřeje majitelům mít opět o něco individuálnější vůz. Nejrychlejší vůz současnosti, Bugatti Veyron, se tak spojli s firmou Hermès.

Ostatně zakladatel automobilky Ettore Bugatti a zakladatel známé návrhářské dílny Emile Hermès spolu spolupracovali již od dvacátých let minulého století, takže je logické, že na tuto spolupráci navázali i nyní.

Společný projekt bude představen za měsíc na autosalonu v Ženevě. I když není zcela jasné, co může Hermès na voze zdokonalit, bude se zřejmě vše točit kolem interiéru, který by měl dostat exkluzivní kožené čalounění s reliéfy log Hermès a Bugatti, tisíci ručně tvořenými stehy a další nezbytnosti...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bude Hermès Veyron vypadat podobně?
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků