Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Fotografie elektrických kol od výrobce motorek Harley-Davidson poslední dobou kolují internetem. Jejich oficiální premiéra se opravdu blíží.

I Harley-Davidson, značka, u které by vás něco podobného asi nikdy nenapadlo, začala před nedávnem hlásit, že budoucnost je elektrická. Najednou se mezi všemi těmi dvouválcovými nástroji pro motorkářské kluby a léky na krize středního věku začaly objevovat velmi podivné věci.

Tento Harley-Davidson si může dovolit téměř každý. Prodej začne 1. srpna

Tento Harley-Davidson si může dovolit téměř každý. Prodej začne 1. srpna

Elektrický motocykl Livewire, který prý rozbuší vaše srdce. Městský stroj střední váhy s názvem EV a nyní i elektrické kolo. Čtete správně, elektrické kolo Harley-Davidson to opravdu dotáhne do sériové výroby. Na světě jsou první fotografie a komunita pumpičkářů, jak se lidově říká cyklistům, se na něj moc těší.

První prototypy se veřejnosti ukázaly již na veletrhu motorek minulý týden v Miláně. Elektrické kolo se začne prodávat v příštím roce, na svůj oficiální název však stále čeká. Podle oficiálních fotografií nás čekají tři druhy blíže nespecifikovaných bicyklů. Vše se nejspíš již brzy dozvíme.

Prahu zaplaví motocykly Harley-Davidson. Oslavit výročí jich přijede 60 tisíc!

Prahu zaplaví motocykly Harley-Davidson. Oslavit výročí jich přijede 60 tisíc!

Vtipné je, že mezi motorkáři nebudou uživatelé těchto kol terčem posměchu, protože žádný příslušník motorkářského klubu se do businessové čtvrti zřejmě nikdy nezajede podívat. Co si o tomto počinu jednostopé legendy myslíte vy? Můžete nám dát vědět do komentářů.

TEST Ford Focus ST Plus Performance: Bejby nebude sedět v koutě!

Ford Focus ST Plus Performance

Akronymem rychlého Fordu je od pradávna označení RS a hot-hatch modrého oválu se již několikátou generací zove Focus RS. Jeho bejby bratříček ST se v očích nadšenců vždy tak trochu krčil v koutku a tam si fidlal ty své druhé housličky. K patnáctým narozeninám ale dostal od hodných strýčků z vývojového oddělení elektrickou kytaru… a k ní koncertní kombo s elektronickými efekty.

dnes | Petr Schnagl | 1 příspěvek
Za volantem elektrické Škody Citigoe iV: Odsouzena k úspěchu. Na doživotí?

Škoda Citigoe iV

Na prezentaci v Nizozemsku jsme vedle plug-in hybridní Škody Superb poprvé vyzkoušeli také první sériově vyráběný elektromobil s okřídleným šípem ve znaku. Odsouzen k úspěchu ale byl už dlouho před tím.

3.  12.  2019 | Jan Mička | 141 příspěvků
Levné Hyundaie i20 a i30 na ostří nože: Hodně muziky za méně než 300.000 Kč!

Hyundai i20 vs. Hyundai i30

Řekněme, že chcete nové auto a stanovíte si limit 300 tisíc korun. Český Hyundai má pro vás hned dvě lákavé nabídky.

1.  12.  2019 | Vladimír Kadera | 80 příspěvků