Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Fotografie elektrických kol od výrobce motorek Harley-Davidson poslední dobou kolují internetem. Jejich oficiální premiéra se opravdu blíží.

I Harley-Davidson, značka, u které by vás něco podobného asi nikdy nenapadlo, začala před nedávnem hlásit, že budoucnost je elektrická. Najednou se mezi všemi těmi dvouválcovými nástroji pro motorkářské kluby a léky na krize středního věku začaly objevovat velmi podivné věci.

Tento Harley-Davidson si může dovolit téměř každý. Prodej začne 1. srpna

Tento Harley-Davidson si může dovolit téměř každý. Prodej začne 1. srpna

Elektrický motocykl Livewire, který prý rozbuší vaše srdce. Městský stroj střední váhy s názvem EV a nyní i elektrické kolo. Čtete správně, elektrické kolo Harley-Davidson to opravdu dotáhne do sériové výroby. Na světě jsou první fotografie a komunita pumpičkářů, jak se lidově říká cyklistům, se na něj moc těší.

První prototypy se veřejnosti ukázaly již na veletrhu motorek minulý týden v Miláně. Elektrické kolo se začne prodávat v příštím roce, na svůj oficiální název však stále čeká. Podle oficiálních fotografií nás čekají tři druhy blíže nespecifikovaných bicyklů. Vše se nejspíš již brzy dozvíme.

Prahu zaplaví motocykly Harley-Davidson. Oslavit výročí jich přijede 60 tisíc!

Prahu zaplaví motocykly Harley-Davidson. Oslavit výročí jich přijede 60 tisíc!

Vtipné je, že mezi motorkáři nebudou uživatelé těchto kol terčem posměchu, protože žádný příslušník motorkářského klubu se do businessové čtvrti zřejmě nikdy nezajede podívat. Co si o tomto počinu jednostopé legendy myslíte vy? Můžete nám dát vědět do komentářů.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

dnes | Vladimír Kadera | 2 příspěvky
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků