Harley-Davidson míří na perspektivní čínský trh

Největší americký výrobce motocyklů Harley-Davidson chystá v dubnu otevřít své první prodejní místo v Číně. To se bude nacházet přímo v metropoli Pekingu a bude to již jedenácté obchodní místo ve východní Asii. Pobočka se bude starat nejen o prodej samotných motocyklů, ale také o servis, prodej dalších doplňků a také o organizování srazů a jízd příznivců této americké klasiky.

Harley tak následuje automobilky, které v Číně postupně otevírají svá prodejní místa, ovšem jeho pozice není tak zajímavá. V Číně se totiž může jezdit na motocyklech pouze na určených silnicích, když např. v hlavním městě je pro motocykly určen pouze dálniční úsek v délce přibližně 50 kilometrů. Přesto se vedení společnosti domnívá, že v Číně je již velmi silná střední vrstva, která má dostatek prostředků pro zakoupení motocyklů a jejich provozování na vybraných silnicích.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků