Harley-Davidson míří na perspektivní čínský trh

Největší americký výrobce motocyklů Harley-Davidson chystá v dubnu otevřít své první prodejní místo v Číně. To se bude nacházet přímo v metropoli Pekingu a bude to již jedenácté obchodní místo ve východní Asii. Pobočka se bude starat nejen o prodej samotných motocyklů, ale také o servis, prodej dalších doplňků a také o organizování srazů a jízd příznivců této americké klasiky.

Harley tak následuje automobilky, které v Číně postupně otevírají svá prodejní místa, ovšem jeho pozice není tak zajímavá. V Číně se totiž může jezdit na motocyklech pouze na určených silnicích, když např. v hlavním městě je pro motocykly určen pouze dálniční úsek v délce přibližně 50 kilometrů. Přesto se vedení společnosti domnívá, že v Číně je již velmi silná střední vrstva, která má dostatek prostředků pro zakoupení motocyklů a jejich provozování na vybraných silnicích.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků