Harley-Davidson míří na perspektivní čínský trh

Největší americký výrobce motocyklů Harley-Davidson chystá v dubnu otevřít své první prodejní místo v Číně. To se bude nacházet přímo v metropoli Pekingu a bude to již jedenácté obchodní místo ve východní Asii. Pobočka se bude starat nejen o prodej samotných motocyklů, ale také o servis, prodej dalších doplňků a také o organizování srazů a jízd příznivců této americké klasiky.

Harley tak následuje automobilky, které v Číně postupně otevírají svá prodejní místa, ovšem jeho pozice není tak zajímavá. V Číně se totiž může jezdit na motocyklech pouze na určených silnicích, když např. v hlavním městě je pro motocykly určen pouze dálniční úsek v délce přibližně 50 kilometrů. Přesto se vedení společnosti domnívá, že v Číně je již velmi silná střední vrstva, která má dostatek prostředků pro zakoupení motocyklů a jejich provozování na vybraných silnicích.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků