Hardtop pro Audi TT

Majitelé sportovních automobilů Audi TT Roadster si mohou nyní dopřát nový prožitek z řízení svého vozu: Vedle potěšení z jízdy v otevřeném voze nebo se zataženou textilní střechou “soft-top” mohou nyní své vozy Audi TT Roadster...
Hardtop pro Audi TT
Majitelé sportovních automobilů Audi TT Roadster si mohou nyní dopřát nový prožitek z řízení svého vozu: Vedle potěšení z jízdy v otevřeném voze nebo se zataženou textilní střechou “soft-top” mohou nyní své vozy Audi TT Roadster vybavit také pevnou střechou hardtop. Ta poskytuje spolehlivou ochranu proti mrazivému dešti či sněhu, takže vozy Audi TT Roadster je možné bez jakýchkoli omezení používat i v zimním období.

Pevná střecha hardtop také velmi účinně akusticky izoluje interiér vozu od okolního prostředí, takže jízda je komfortnější. Další nezanedbatelnou výhodou pevné střechy hardtop je vynikající aerodynamika – Audi TT Roadster s pevnou střechou hardtop má stejně nízký koeficient aerodynamického odporu vzduchu cx jako model Audi TT Coupé. Jízdní parametry a spotřeba modelu Audi TT Roadster s pevnou střechou hardtop zůstávají stejné jako u verze s textilní střechou. Vnější skořepina pevné střechy hardtop je z velmi odolného a pevného plastu. Zevnitř tuto skořepinu podpírá hliníková konstrukce.

Pevná střecha hardtop je vysoce funkční, umocňuje ale i atraktivní styl modelu TT Roadster – je totiž probarvená do stejného odstínu laku jako karoserie vozu a svojí siluetou zvýrazňuje jeho dynamiku a sportovní šarm. Napojení střechy hardtop na karoserii vozu je vizuálně téměř nepostřehnutelné.

Díky prosklenému a elektricky vyhřívanému okénku v zadní části střechy hardtop má řidič z vozu vynikající výhled za jakéhokoli počasí. Vysoce kvalitní čalounění střechy z její vnitřní strany vytváří ve voze příjemně intimní atmosféru. Příplatek za střechu hardtop při objednávání nového vozu činí 93 567 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků