Hamann Cyclone: Cayenne na steroidech

Hamann připravil pro Prosche Cayenne optický bodykit, který mu přidává na agresivitě. Nezapomnělo se ani na interiér.

Jak již správně tušíte, dnes vynecháme jakékoli úpravy motoru, nic takového Cyclone nepřináší. Rozhodně se ale tento počin dá označit jako tuning, protože pár technických úprav na „cyklónu” nalezneme.

Hned na první pohled zaujmou na voze obrovité nasávací otvory na přídi včetně nového nárazníku, rozšířené boční prahy a blatníky a nového vzezření se dočkala i záď vozu, která ale může na někoho působit příliš lacině.

Když už jsme u zádi, nelze si nevšimnout čtveřice obrovitých koncovek výfuku, které jsou rovněž součástí balíku Cyclone. Kromě výrazného vzhledu se starají také o hrubou zvukovou kulisu, kterou žádný kolemjdoucí rozhodně „nepřehlédne“.

Dalším prvkem paketu Cyclone jsou obrovitá kola. Konkrétně jde o ráfky Anniversary II o rozměru 22 palců. Ty jsou obuty do pneumatik 295/30 ZR 22 vpředu, vzadu jsou pak ještě širší – 315/30 ZR 22. Komu je málo, může sáhnout po 23“ kolech Edition Race s pneumatikami 315/25 ZR 23. Za koly se ukrývá posílená brzdová soustava – vpředu i vzadu se čtyřpístkovými třmeny a většími kotouči o průměru celých 380 mm.

Interiér Cyclone staví na přáních zákazníků. Individualizace je skutečně rozsáhlá, můžete si zvolit materiály od pravého dřeva přes leštěný hliník až po prvky z uhlíkových vláken. Čalounění sedadel je k dispozici v provedení kůže/alcantara.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hamann Cyclone

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků