GP Belgie: nejzajímavější závod sezóny vyhrál Kimi Räikkönen

9 komentářů

Ferda
29. srpna • 17:36

Nevim, co je pravda, kdyz pisete: "Räikkönen zvítězil, i když startoval až z desátého místa a do cíle dojelo celkem jen devět vozů...."

Ale v tabulce je uvedeno jezdců 11, tak mi to prosim vysvětlete.

Roman Daněk
29. srpna • 17:42

Jo, je to drobná nesrovnalost mého komentáře s výsledky. Důvodem je fakt, že oba jezdci Zonta i Heidfeld ze závodu odstoupili, ale počet absolvovaných okruhů jim stačil k tomu, aby byli klasifikováni do výsledkové listiny. Zonta odstoupil ze čtvrtého místa, když mu vyhořel motor a Heidfeld vystoupil z vozu, když stál u svých mechaniků v boxech.

Golias
29. srpna • 17:28

Kdo to neviděl, ať si zaplače. Konečně se jel pořádný závod, na který všichni čekali. Nevyhrál Schumi, spousta předjíždění na trati, kolize, zmatek Safety Car.... => PARÁDA !!!!!

Sebastian
28. srpna • 22:48

No jsem zvedav jak to dopadne uz mam s ty cerveny depku q:o))) No jo no ale je nejlepsi neda se s tim nic delat

Roman Daněk
29. srpna • 12:34

Ja jsem sem zvedav, co a jak... no, uvidime, jak to dopadne, trebas se nekomu konecne podari Michaela predjet.

zax
29. srpna • 15:41

podarilo se :) coz nic nemeni na tom ze je mistr :)

petr
28. srpna • 16:14

Citace z článku:
"Pořadí jezdců na startu do zítřejší GP Belgie: 1. Alonso (čas: 1´56.230), 2. M. Schumacher, 3. Alonso, 4. Coulthard, 5. Fisichella, 6. Barrichello, 7. Webber, 8. Massa, 9. Panis, 10. Räikkönen."