Google: BMW švindlovalo a největší vyhledávač jej ignoroval

Jeden z předních vyhledávacích serverů, portál Google, přistihl německou automobilku BMW, jak podvádí a uměle si navyšuje rating vlastních stránek. Programátoři domácí stránky bmw.de pomocí skrytých textů, speciálních klíčových slov odkazů a "klikacích farem", které návštěvníka přesměrují na domovskou stránku, uměle zvyšovali počet návštěv a ovlivňovali pořadí výsledků hledání odkazů. "Takovou manipulaci s výsledky vyhledávání nemůžeme tolerovat," řekl tiskový mluvčí společnosti Google. BMW bylo za porušení pravidel společností Google potrestáno vyřazením z veškerých výsledků vyhledávání.

Tento stav trval do pátku, kdy BMW odstranilo problematické prvky stránek a požádalo Google o znovuzařazení do indexu. Dnes tak stránky bmw.de na Google opět najdete. Podobná situace není nijak výjimečná, málokdy se však stane, že je při podobném jednání přistižena firma tak zvučného jména.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků