GM svolává do servisů více než 300 000 vozů

Koncern General Motors svolává do servisů 313 tisíc osobních vozů a CUV. Důvodem má být vadný pastorek na ose zadní nápravy, který může zapříčinit zablokování kol a ztrátu kontroly nad vozem.

Akce se však týká jen vozidel prodávaných v Severní Americe, Kanadě, Mexiku a Asii. Navštívit servis by mělo přibližně 275 000 majitelů modelů Cadillac CTS, STS a SRX s rokem výroby 2005-2007. Porucha se může objevit i na modelech Pontiac Solstice a Saturn Sky s rokem výroby 2006-2007. Vozy Cadillac prodávané v Evropě by podobný problém mít neměly.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků