GM otevřelo designové studio v Indii

Mnoho automobilek v poslední době zjišťuje, že Indie je jedním z nejrychleji se rozvíjejících automobilových trhů. Přizpůsobují tomu i svou politiku a není se co divit, že mnoho automobilek to táhne právě tam. Stačí například vzpomenout, že Porsche chce část své produkce přesunout do Indie nebo že dvě Indické automobilky mají zájem o Land Rover a Jaguar. Nedávno se přidal i koncern General Motors, který v indickém městě Bangalore otevřel designové studio, které v současnosti disponuje 60 zaměstnanci.

Podle slov vedení koncernu je tento přesun součástí velké expanze koncernu na tamní trh. Tento rok představil koncern v Indii i dva nové vozy - Chevrolet Spark a Aveo, které už stihly sklidit poměrně veliký úspěch. GM doufá, že nová designové a výzkumní centra jim pomohou v blízké budoucnosti zaujmout dobrou pozici na tamním trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků