GM otevřelo designové studio v Indii

Mnoho automobilek v poslední době zjišťuje, že Indie je jedním z nejrychleji se rozvíjejících automobilových trhů. Přizpůsobují tomu i svou politiku a není se co divit, že mnoho automobilek to táhne právě tam. Stačí například vzpomenout, že Porsche chce část své produkce přesunout do Indie nebo že dvě Indické automobilky mají zájem o Land Rover a Jaguar. Nedávno se přidal i koncern General Motors, který v indickém městě Bangalore otevřel designové studio, které v současnosti disponuje 60 zaměstnanci.

Podle slov vedení koncernu je tento přesun součástí velké expanze koncernu na tamní trh. Tento rok představil koncern v Indii i dva nové vozy - Chevrolet Spark a Aveo, které už stihly sklidit poměrně veliký úspěch. GM doufá, že nová designové a výzkumní centra jim pomohou v blízké budoucnosti zaujmout dobrou pozici na tamním trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků