GM otevřelo designové studio v Indii

Mnoho automobilek v poslední době zjišťuje, že Indie je jedním z nejrychleji se rozvíjejících automobilových trhů. Přizpůsobují tomu i svou politiku a není se co divit, že mnoho automobilek to táhne právě tam. Stačí například vzpomenout, že Porsche chce část své produkce přesunout do Indie nebo že dvě Indické automobilky mají zájem o Land Rover a Jaguar. Nedávno se přidal i koncern General Motors, který v indickém městě Bangalore otevřel designové studio, které v současnosti disponuje 60 zaměstnanci.

Podle slov vedení koncernu je tento přesun součástí velké expanze koncernu na tamní trh. Tento rok představil koncern v Indii i dva nové vozy - Chevrolet Spark a Aveo, které už stihly sklidit poměrně veliký úspěch. GM doufá, že nová designové a výzkumní centra jim pomohou v blízké budoucnosti zaujmout dobrou pozici na tamním trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 36 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 65 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků