GigaMania.cz: server pro všechny sosače

Živě.cz spustilo novou službu pro všechny milovníky kvalitních aplikací. Na portálu GigaMania.cz ode dneška najdete každodenní přehled novinek ze světa softwaru. Všechny aplikace si pak přímo z GigaManie můžete stáhnout do svého počítače.
GigaMania.cz: server pro všechny sosače
Pokud občas zabrousíte na internetový server Živě.cz, pak jste jistě včera zaregistrovali zprávu o tom, že byl spuštěn nový portál pro všechny, kteří hledají software pro svůj počítač, ale nechtějí se proklikávat domácími stránkami jednotlivých vývojářských společností. Server pro všechny sosače dostal příznačný název GigaMania.cz a od čtvrtka jej můžete najít na internetové adrese:

http://www.gigamania.cz/

Co všechno nabízí?

V současné době na této adrese najdete především software z původní sekce Soubory serveru Živě, na niž GigaMania.cz volně navazuje. Databáze se ale plní už i novinkami posledních dní a bude tomu tak i nadále. Kromě stažení aplikace do počítače nabízí GigaMania.cz i několik pokročilých možností, navíc diskuse o novinkách a zlepšeních stále probíhá a můžete se do ní zapojit i vy.

Mimo popisku, k čemu každá aplikace slouží, vám GigaMania.cz nabídne i odhad doby stažení, seznam podporovaných operačních systémů, informace o licenci a další. Díky tomu, že GigaMania.cz spadá pod informační server Živě.cz, najdete zde kromě hodnocení redaktorů také odkazy na recenze programů. Hodnotit aplikace ale mohou i samotní uživatelé, protože hodnocení je vždy subjektivní záležitost a co nejlépe vyhovuje nám nemusí sedět ostatním.

Vždy v obraze

Aby vám neunikla ani jedna novinka příp. aktualizace vašeho oblíbeného programu, připravili jsme spoustu informačních kanálů, které vás spolehlivě a hlavně včas upozorní na změnu. Tím hlavním je e-mailové zpravodajství, dalším často využívaným kanálem jsou zdroje RSS. Ohlídat si můžete sekci, podsekci, samostatný program nebo výběr nejoblíbenějších aplikací za uplynulý týden. O zajímavé aplikaci díky jednoduchému formuláři během několika sekund informujete i své přátele.

 

Upozornění na aplikaci a hlídání novinek

Abyste se v hromadě aplikací neztratili, je připraveno několik pokročilých vyhledávacích funkcí. Ty se navíc podle obsahu serveru dynamicky mění, takže systém vždy dokáže zobrazit položky nejlépe vyhovující zadání. Možnosti volby mezi konkurenčními produkty přidává i rozdělení všech záznamů do přehledné stromové struktury podle zaměření programu.

Pohlídáme nejlepší

Speciální sekce v levém sloupci za vás pohlídají přehledy nejnovějších a nejstahovanějších položek. Samozřejmě i obsahy těchto sekcí lze sledovat pomocí samostatných RSS kanálů. Pokud se tedy chcete nechat inspirovat ostatními uživateli a stahovat vždy jen nejoblíbenější software, tyto sekce jsou pro vás jako stvořené.

Novinky pěkně pohromadě

Na obsahu serveru se navíc můžete podílet i vy sami svými tipy na zajímavý software. Stačí vyplnit příslušný formulář a o zbytek už se postaráme my.

Hledáte-li podrobnější informace o GigaManii a jejích funkčních možnostech, doporučujeme úvodní článek na serveru Živě.cz nebo zabrousit přímo na internetové stránky portálu GigaMania.cz.

Pokud nevíte, kde začít, máme pro vás několik aplikací, které by ve vašem počítači neměly chybět:

Skype 2.0.0.97 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=1
Macromedia Flash Player 8.0.24.0 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=2
Winamp Full 5.21 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=34
Total Commander PowerPack 1.5 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=196
Codec Pack All in 1 6.0.3.0 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=79
Adobe Reader 7.0.7 Update http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=67
BSPlayer 1.39.829 http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=61
Microsoft Windows Media Player 10.0 CZ http://gigamania.zive.cz/?tid=2&fid=592
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků