Giacuzzo Suzuki Swift: optický paket pro drobečka

Německý úpravce Giacuzzo nepaří mezi nejznámější, to ovšem neznamená, že nedokáže přijít s něčím obdivuhodným.

Tuner se zaměřil hlavně na zevnějšek vozidla, takže pokud máte takto upravené Suzuki, určitě vás v běžném provozu nikdo jen tak lehko nepřehlédne. Vůz byl osazen aerodynamickými nárazníky a prahy, které podle slov ředitele společnosti skutečně zlepšují obtékání vzduchu kolem celé karoserie. Ten kromě nárazníků zlepšuje i zadní spoiler.

Všechny tyto díly se dají lehce odmontovat, čili pokud se vám přestane sportovní úprava líbit, jednoduše vezmete šroubovák a nárazníky spolu s prahy odmontujete. Poté je můžete podarovat například sousedovi, nebo je zkusit přimontovat na manželčino auto.

Giacuzzo se techniky uvnitř auta příliš „nedotýkal“, přibyly jenom sportovní tlumiče, díky kterým šlo Suzuki Swift blíže k zemi o celých 35 mm. Sportovní vzhled pak už jen dotvářejí 17palcové disky Reflexx Line.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Giacuzzo Suzuki Swift
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků