Giacuzzo Suzuki Swift: optický paket pro drobečka

Německý úpravce Giacuzzo nepaří mezi nejznámější, to ovšem neznamená, že nedokáže přijít s něčím obdivuhodným.

Tuner se zaměřil hlavně na zevnějšek vozidla, takže pokud máte takto upravené Suzuki, určitě vás v běžném provozu nikdo jen tak lehko nepřehlédne. Vůz byl osazen aerodynamickými nárazníky a prahy, které podle slov ředitele společnosti skutečně zlepšují obtékání vzduchu kolem celé karoserie. Ten kromě nárazníků zlepšuje i zadní spoiler.

Všechny tyto díly se dají lehce odmontovat, čili pokud se vám přestane sportovní úprava líbit, jednoduše vezmete šroubovák a nárazníky spolu s prahy odmontujete. Poté je můžete podarovat například sousedovi, nebo je zkusit přimontovat na manželčino auto.

Giacuzzo se techniky uvnitř auta příliš „nedotýkal“, přibyly jenom sportovní tlumiče, díky kterým šlo Suzuki Swift blíže k zemi o celých 35 mm. Sportovní vzhled pak už jen dotvářejí 17palcové disky Reflexx Line.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Giacuzzo Suzuki Swift
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků