Giacuzzo Suzuki Swift: optický paket pro drobečka

Německý úpravce Giacuzzo nepaří mezi nejznámější, to ovšem neznamená, že nedokáže přijít s něčím obdivuhodným.

Tuner se zaměřil hlavně na zevnějšek vozidla, takže pokud máte takto upravené Suzuki, určitě vás v běžném provozu nikdo jen tak lehko nepřehlédne. Vůz byl osazen aerodynamickými nárazníky a prahy, které podle slov ředitele společnosti skutečně zlepšují obtékání vzduchu kolem celé karoserie. Ten kromě nárazníků zlepšuje i zadní spoiler.

Všechny tyto díly se dají lehce odmontovat, čili pokud se vám přestane sportovní úprava líbit, jednoduše vezmete šroubovák a nárazníky spolu s prahy odmontujete. Poté je můžete podarovat například sousedovi, nebo je zkusit přimontovat na manželčino auto.

Giacuzzo se techniky uvnitř auta příliš „nedotýkal“, přibyly jenom sportovní tlumiče, díky kterým šlo Suzuki Swift blíže k zemi o celých 35 mm. Sportovní vzhled pak už jen dotvářejí 17palcové disky Reflexx Line.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Giacuzzo Suzuki Swift
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků