Giacuzzo Megane CC: babí léto ještě nekončí

Tuner Giacuzzo, specialista na ladění vozů Renault, připravil balíček doplňků pro Megane ve verzi kupé-kabrio. Změny na karosérii jsou patrné na předním nárazníku, na bocích jsou širší prahy a modifikací prošla i záď vozu. Nový tlumič výfukového systému se spolu s chromovanou koncovkou o průměru 107 mm postará o dobrou zvukovou kulisu.

Komu by nestačilo snížení podvozku o 35 mm, může si nechat namontovat nové tlumiče, které umožní Maganu klesnout až o 40-60 mm. Zákazník si dále může zvolit z široké nabídky 17" a 18palcových disků z lehkých slitin a pneumatik o rozměru 225/45 R17, resp. 225/40 R18.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Giacuzzo Megane CC
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Litých disků různých rozměrů má tuner v nabídce dostatek, stačí si jen vybrat.
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků