Genesis odhaluje novou limuzínu G90. V prodloužené verzi jde o luxusní kolos

Konkurent dlouhých limuzín od Mercedesu či Audi se ukazuje na prvních fotkách.

Korejský Genesis pomalu přichází s novou generací limuzíny G90. Luxusní model sice obdržel v roce 2018 modernizaci, to ovšem mluvíme o technice, která vycházela ještě ze starší řady EQ900. Teď je čas na zbrusu nové pojetí, na které lákají první fotky exteriéru. A jak byste čekali, G90 pokračuje na designové vlně posledních modelů značky.

Genesis tak schopně kombinuje eleganci a moderní linie včetně typického stylu LED osvětlení vpředu i vzadu. Z dalších prvků nelze přehlédnout dlouhou, nyní výrazněji splývající záď nebo vysunovací kliky dveří. Do interiéru novinky zatím pohled nemáme.

Limuzínu bude značka opět nabízet ve dvou provedeních rozvoru – bílý model v galerii má standardní délku, modrý je prodloužený o 190 mm. Přesné rozměry ale Genesis teprve zveřejní. Poprvé by se přitom mohla prodloužená verze dostat i mimo domácí jihokorejský trh, jelikož Genesis má v současnosti plány globálního rozmachu.

Pohled do interiéru a technické informace si Genesis nechává na později, respektive na oficiální premiéru modelu v Jižní Koreji. Přesné datum odhalení však neznáme.

Diskuze (42) Další článek: BMW Concept XM oficiálně: Hybridní budoucnost značky má 750 koní a vlastní salonek

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,