General Motors pracuje na osmistupňovém dvouspojkovém automatu

Dvouspojkové převodovky se těší neustále větší popularitě. Dokazují to i informace ohledně projektu General Motors, který má v plánu postavit vlastní dvouspojkový automat a to hned se sedmi a osmi stupni. Druhý z nich by měla do svých útrob dostat i nová Corvette, o použití v dalších modelech prozatím žádné zprávy nemáme.

V současnosti řeší vývojové centrum sladění převodovky s jednotlivými motory s ohledem na maximální efektivitu celého ústrojí. Další informace ohledně nových převodovek GM by měly být uvolněny zanedlouho.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků