General Motors pracuje na osmistupňovém dvouspojkovém automatu

Dvouspojkové převodovky se těší neustále větší popularitě. Dokazují to i informace ohledně projektu General Motors, který má v plánu postavit vlastní dvouspojkový automat a to hned se sedmi a osmi stupni. Druhý z nich by měla do svých útrob dostat i nová Corvette, o použití v dalších modelech prozatím žádné zprávy nemáme.

V současnosti řeší vývojové centrum sladění převodovky s jednotlivými motory s ohledem na maximální efektivitu celého ústrojí. Další informace ohledně nových převodovek GM by měly být uvolněny zanedlouho.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků