Genaddi Design Murcielago: nová střecha to jistí

Lamborghini Murcielago Roadster je jedním z nejkrásnějších roadsterů dneška. I na tom je ale co vylepšovat.

Tentokrát ovšem nepůjde o zásadní optická vylepšení. Firma Gennadi Design se totiž rozhodla odstranit jeden drobný zádrhel, který mnoha majitelům tohoto Lamba prokáží. Vůz totiž nedisponuje automaticky ovládatelnou střechou a její složení (případně otevření) si vyžaduje jistou dávku zručnosti. A výsledkem je stejně kus plátna nad hlavou...

Americká společnost si tak pro tento vůz přichystala zlepšovák v podobě karbonové odnímatelné střechy. Pevná střecha pro Murcielago Roadster, která se skládá ze šesti pěvných částí včetně zadního okna, se dokáže vysunout do jedné minuty.

Na výběr bude mít zákazník z různých typů instalace, od klasické „roadsterové“ konstrukce, přes tzv. T-top až po typ Targa. Cena za toto vylepšení se bude pohybovat kolem 2 600 dolarů (cca. 50 000 Kč). Společnost Genaddi tak svým výrobkem téměř dokonale nahradila tolik kritizovanou, sériově dodávanou střechu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nový systém --- Původní systém
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků