Genaddi Design Murcielago: nová střecha to jistí

Lamborghini Murcielago Roadster je jedním z nejkrásnějších roadsterů dneška. I na tom je ale co vylepšovat.

Tentokrát ovšem nepůjde o zásadní optická vylepšení. Firma Gennadi Design se totiž rozhodla odstranit jeden drobný zádrhel, který mnoha majitelům tohoto Lamba prokáží. Vůz totiž nedisponuje automaticky ovládatelnou střechou a její složení (případně otevření) si vyžaduje jistou dávku zručnosti. A výsledkem je stejně kus plátna nad hlavou...

Americká společnost si tak pro tento vůz přichystala zlepšovák v podobě karbonové odnímatelné střechy. Pevná střecha pro Murcielago Roadster, která se skládá ze šesti pěvných částí včetně zadního okna, se dokáže vysunout do jedné minuty.

Na výběr bude mít zákazník z různých typů instalace, od klasické „roadsterové“ konstrukce, přes tzv. T-top až po typ Targa. Cena za toto vylepšení se bude pohybovat kolem 2 600 dolarů (cca. 50 000 Kč). Společnost Genaddi tak svým výrobkem téměř dokonale nahradila tolik kritizovanou, sériově dodávanou střechu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nový systém --- Původní systém
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků