Gemballa GT380 911 aero kit: účinnější zbraň

Gemballa, jakožto uznávaný úpravce vozů Porsche, připravil pro model 911 funkční aerodynamický bodykit.

Ano, máte pravdu, většina modelů Porsche je tak dobrých, že žádné dodatečné úpravy a zásahy nepotřebují. Jenomže existují lidi, kteří chtějí od svého vozu víc - nemusí to být zrovna v otázce výkonu, ale celkového naladění vozu. A i pro takové je zde tuner Gemballa.

Pro model 911 stuttgartské automobilky tak Porsche připravilo aerodynamický bodykit, který nejen že dobře vypadá, ale je v prvním řadě je funkční. Pokud se podíváte dobře, zjistíte přítomnost nového předního nárazníku s novými vstupy vzduchu, který byl (jak jinak) testován v aerodynamickém tunelu. Podobně je na tom i přední kapota.

Další změnou jsou mohutnější boční prahy, zajímavě tvarované a také s přívodem vzduchu k zadním brzdám, jehož směr usměrňují dodatečné deflektory. Na zadních partiích si nelze nevšimnout obřího přítlačného křídla, které ve velkých rychlostech umocňuje zatížení zadní nápravy.

Gemballa vsadil také na nasazení nových kol v černém provedení, které mají rozměr 20“ a jsou vyrobena z velmi lehkých materiálů. Ačkoli je pravdou, že zásahy do Porsche by si měl i uznávaný úpravce rozmyslet hned dvakrát, je vidět, že Gemballa ví, co dělá…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Gemballa GT380 911 aero kit

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků