Gemballa Avalanche GTR 550 Targa: 911 Targa trochu jinak

Známá ladičská společnost Gemballa připravila nové kity téměř pro všechny současná Porsche. A došlo i na 911 Targa.
Gemballa Avalanche GTR 550 Targa: 911 Targa trochu jinak

Model s označením 911 Targa se po úpravě obléknul do slušivého bílého obleku, kterému kontrastují černé, dvacetipalcové disky z dílny úpravce. Cílem tohoto projektu však bylo nejen zaujmout vzhledem, ale i vylepšit jízdní a aerodynamické vlastnosti. Pro lepší obtékaní vzduchu, a samozřejmě i pro agresivnější vzhled, byl osazen kompletní dynamický bodykit, vycházející z GTR 550, založeném na modelu turbo. Přední část navíc zdobí karbonový spoiler pod nárazníkem a záď zase doplnilo mohutné křídlo ve stylu GT.

Společnost v rámci tohoto nového paketu nabízí i mnoho úprav podvozku, pro zlepšení komfortu a jízdních vlastností. Co je ale na druhé straně pro některých zklamáním, Gemballa pro tento vůz nenabízí žádné úpravy motoru, a tak si zákazník bude muset vybrat pouze z originální nabídky Porsche. Tato zpráva je ovšem poněkud zarážející, protože mnozí z nás si tuhle společnost spojujeme s doslova gigantickými výkony. Z minulosti bychom mohli například vzpomnět na model Gemballa Porsche GT s turbem přeplňovaným agregátem s výkonem 850 koní. Stejný motor se nakonec dostal i pod modifikovaný Cayenne.
 

I navzdory tomu, že výkon motoru nepřesáhne meze standardní nabídky, nelze tomuto vozu upřít jeho skvělé vlastnosti. Nový balík úprav je zkrátka určen pro ty, kteří se chtějí odlišovat, ale na co největším výkonu jim až tak nezáleží.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Gemballa Avalanche GTR 550


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků