Gemballa Avalanche GTR 550 Targa: 911 Targa trochu jinak

Známá ladičská společnost Gemballa připravila nové kity téměř pro všechny současná Porsche. A došlo i na 911 Targa.
Gemballa Avalanche GTR 550 Targa: 911 Targa trochu jinak

Model s označením 911 Targa se po úpravě obléknul do slušivého bílého obleku, kterému kontrastují černé, dvacetipalcové disky z dílny úpravce. Cílem tohoto projektu však bylo nejen zaujmout vzhledem, ale i vylepšit jízdní a aerodynamické vlastnosti. Pro lepší obtékaní vzduchu, a samozřejmě i pro agresivnější vzhled, byl osazen kompletní dynamický bodykit, vycházející z GTR 550, založeném na modelu turbo. Přední část navíc zdobí karbonový spoiler pod nárazníkem a záď zase doplnilo mohutné křídlo ve stylu GT.

Společnost v rámci tohoto nového paketu nabízí i mnoho úprav podvozku, pro zlepšení komfortu a jízdních vlastností. Co je ale na druhé straně pro některých zklamáním, Gemballa pro tento vůz nenabízí žádné úpravy motoru, a tak si zákazník bude muset vybrat pouze z originální nabídky Porsche. Tato zpráva je ovšem poněkud zarážející, protože mnozí z nás si tuhle společnost spojujeme s doslova gigantickými výkony. Z minulosti bychom mohli například vzpomnět na model Gemballa Porsche GT s turbem přeplňovaným agregátem s výkonem 850 koní. Stejný motor se nakonec dostal i pod modifikovaný Cayenne.
 

I navzdory tomu, že výkon motoru nepřesáhne meze standardní nabídky, nelze tomuto vozu upřít jeho skvělé vlastnosti. Nový balík úprav je zkrátka určen pro ty, kteří se chtějí odlišovat, ale na co největším výkonu jim až tak nezáleží.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Gemballa Avalanche GTR 550


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků