Geiger H3 GT: eko tuning pro Hummer

Hummer H3 patří mezi vozy, ze kterých ekologům vstávají vlasy na hlavě hrůzou. Ovšem nemusí to tak být napořád.

Geiger Car se věnuje v oblasti tuningu a stylingu kde čemu. Pravidelně pak přináší balíčky pro americký Hummer H3. Jednou je to kompresor, aby byl pomalý teréňák o něco rychlejší, jindy přinese luxusní výbavu. Nyní přináší ekologii. A to v námi oblíbené podobě.

Osmiválec o objemu 5,3 litru si bude muset i po úpravě poradit s hmotností výrazně přes dvě tuny, takže ani výkon 300 koní neumožní zrovna dynamickou a rychlou jízdu. Navýšeného výkonu bylo dosaženo novým výfukem, novým software řídící jednotky a také sportovním filtrem.

Ovšem to hlavní přišlo s instalací láhví, které umožní natankovat zemní plyn. Motor je pak upraven tak, aby ho mohl spalovat. Ve finále se tak Hummer H3 pořádně zazelenal, jelikož ohromné emise klesly o 20 procent. V běžné řeči to znamená, že ze zemského povrchu zmizely dva běžné osobní vozy se svými emisemi.

Jako správný „nigga car” má i Geiger H3 GT exkluzivní výbavu a také pořádná kola. Ty mají dle výběru  průměr 23" nebo 24" a obouvají vyloženě terénní gumy 305/35, za které by se nemusel stydět ani supersport.

Co se týká výbavy, ta má určitý základ, který lze v podstatě jakkoli rozšířit. Jediným omezením jsou tedy možnosti vaší peněženky. Ovšem i v základu toho dostanete dost. Proti pocení vám pomůže klimatizace, o pohodu se postará multimediální DVD centrum s LCD v opěrkách hlavy a o komfort kožené čalounění.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Geiger H3 GT
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků