Geiger H3 GT: eko tuning pro Hummer

Hummer H3 patří mezi vozy, ze kterých ekologům vstávají vlasy na hlavě hrůzou. Ovšem nemusí to tak být napořád.

Geiger Car se věnuje v oblasti tuningu a stylingu kde čemu. Pravidelně pak přináší balíčky pro americký Hummer H3. Jednou je to kompresor, aby byl pomalý teréňák o něco rychlejší, jindy přinese luxusní výbavu. Nyní přináší ekologii. A to v námi oblíbené podobě.

Osmiválec o objemu 5,3 litru si bude muset i po úpravě poradit s hmotností výrazně přes dvě tuny, takže ani výkon 300 koní neumožní zrovna dynamickou a rychlou jízdu. Navýšeného výkonu bylo dosaženo novým výfukem, novým software řídící jednotky a také sportovním filtrem.

Ovšem to hlavní přišlo s instalací láhví, které umožní natankovat zemní plyn. Motor je pak upraven tak, aby ho mohl spalovat. Ve finále se tak Hummer H3 pořádně zazelenal, jelikož ohromné emise klesly o 20 procent. V běžné řeči to znamená, že ze zemského povrchu zmizely dva běžné osobní vozy se svými emisemi.

Jako správný „nigga car” má i Geiger H3 GT exkluzivní výbavu a také pořádná kola. Ty mají dle výběru  průměr 23" nebo 24" a obouvají vyloženě terénní gumy 305/35, za které by se nemusel stydět ani supersport.

Co se týká výbavy, ta má určitý základ, který lze v podstatě jakkoli rozšířit. Jediným omezením jsou tedy možnosti vaší peněženky. Ovšem i v základu toho dostanete dost. Proti pocení vám pomůže klimatizace, o pohodu se postará multimediální DVD centrum s LCD v opěrkách hlavy a o komfort kožené čalounění.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Geiger H3 GT
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků