Geely NL Concept: novodobé čínské SUV

Čínská automobilka Geely představí na svém výstavním prostoru Pekingského kongresového centra svou nejnovější studii SUV s názvem NL. Informací o této novince je zatím skutečně velmi málo a tak můžeme vycházet maximálně z některých spekulací.

Automobilka hodlá novým modelem konkurovat vozům jako Ford Kuga nebo Opel Antara, ovšem dostupný bude za neporovnatelně nižší cenu. Prozatím však výrobce získává prvotní informace o zájmu veřejnosti a s případnou sériovou výrobou se počítá jen, pokud vzbudí vůz dostatečný zájem. V době, kdy celkově klesá zájem o velké vozy (a to dokonce i v USA), nemusí být pro automobilky jejich výroba až natolik výhodná. Bližší informace a oficiální fotografie budou k dispozici až za týden, po zahájení autosalonu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků