Geely NL Concept: novodobé čínské SUV

Čínská automobilka Geely představí na svém výstavním prostoru Pekingského kongresového centra svou nejnovější studii SUV s názvem NL. Informací o této novince je zatím skutečně velmi málo a tak můžeme vycházet maximálně z některých spekulací.

Automobilka hodlá novým modelem konkurovat vozům jako Ford Kuga nebo Opel Antara, ovšem dostupný bude za neporovnatelně nižší cenu. Prozatím však výrobce získává prvotní informace o zájmu veřejnosti a s případnou sériovou výrobou se počítá jen, pokud vzbudí vůz dostatečný zájem. V době, kdy celkově klesá zájem o velké vozy (a to dokonce i v USA), nemusí být pro automobilky jejich výroba až natolik výhodná. Bližší informace a oficiální fotografie budou k dispozici až za týden, po zahájení autosalonu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků