Geely NL Concept: novodobé čínské SUV

Čínská automobilka Geely představí na svém výstavním prostoru Pekingského kongresového centra svou nejnovější studii SUV s názvem NL. Informací o této novince je zatím skutečně velmi málo a tak můžeme vycházet maximálně z některých spekulací.

Automobilka hodlá novým modelem konkurovat vozům jako Ford Kuga nebo Opel Antara, ovšem dostupný bude za neporovnatelně nižší cenu. Prozatím však výrobce získává prvotní informace o zájmu veřejnosti a s případnou sériovou výrobou se počítá jen, pokud vzbudí vůz dostatečný zájem. V době, kdy celkově klesá zájem o velké vozy (a to dokonce i v USA), nemusí být pro automobilky jejich výroba až natolik výhodná. Bližší informace a oficiální fotografie budou k dispozici až za týden, po zahájení autosalonu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků