Geely GT Concept: čínské coupé útočí (první foto)

Čínské vozy nikdy nebyly něčím, co by po stránce designu zvedlo motoristickou veřejnost na nohy. Automobilka Geely ale nyní vypustila první fotografie konceptu GT, který se představí v dubnu v Pekingu, a dokazuje jimi, že na zmíněnou představu o čínských autech musíme pomalu začít zapomínat.

Ve světě se hned začaly množit informace o tom, že GT obsahuje mnoho prvků z jiných vozů – například Astonu Martin Vantage, Maserati Gran Turismo nebo Alfy Romeo 8C Competizione. Nic podobného ale zřejmě nikdo nečekal, plagiátů od automobilek z této země již bylo mnoho a na každý příchozí model budou se budou lidi dívat s velmi kritickým okem.

Je ale třeba říci, že GT Concept je vskutku zajímavý počin a Geely evidentně změnilo tým designérů. Že by se ze strany čínské automobilky blýskalo na lepší časy? Uvidíme, již za měsíc Geely odhalí o tomto vozu další informace.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Geely GT Concept

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků