Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Jaguar XF se ještě ani neohřál na světě a první tuneři začínají přicházet se svými změnami. Galpin to vzal zostra.
Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Nový Jaguar XF má udělat tlustou čáru za neúspěšným obdobním britské automobilky. Má přilákat zpět zákazníky, kteří chtějí okusit komfort a tradici britské značky, ovšem v novém kabátu, který se má do budoucna stát synonymem novodobé britské aristokracie.

Samotný model XF je hodnocen velmi pozitivně po stránce stylingu, ovšem toto nemusí každému stačit. Americký tuner Galpin se postaral o radikální stylingovou proměnu.

Jelikož původ tunera je americký, je logické, že evropských 19" pod podběhy stačit nemůže. Místo si tam tak našla velká, 22" kola, s úzkými loukotěmi a červeno-černým lakováním. To ostatně koresponduje s novým lakováním celého vozu.

Americký styl stylingu se tu tak nedá zapřít a Evropanům může připadat zvednutý vůz trochu komicky. Přeci jenom pod podběhy již není místo, a tak snížení bez rozšíření blatníků nepřipadá v úvahu.

Celá úprava se odehrává jen na poli stylingu, kdy se změny dotkly také předního a zadního nárazníků, koncovek výfuku, zrcátek a pár drobností v interiéru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Galpin Jaguar XF

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků