Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Jaguar XF se ještě ani neohřál na světě a první tuneři začínají přicházet se svými změnami. Galpin to vzal zostra.
Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Nový Jaguar XF má udělat tlustou čáru za neúspěšným obdobním britské automobilky. Má přilákat zpět zákazníky, kteří chtějí okusit komfort a tradici britské značky, ovšem v novém kabátu, který se má do budoucna stát synonymem novodobé britské aristokracie.

Samotný model XF je hodnocen velmi pozitivně po stránce stylingu, ovšem toto nemusí každému stačit. Americký tuner Galpin se postaral o radikální stylingovou proměnu.

Jelikož původ tunera je americký, je logické, že evropských 19" pod podběhy stačit nemůže. Místo si tam tak našla velká, 22" kola, s úzkými loukotěmi a červeno-černým lakováním. To ostatně koresponduje s novým lakováním celého vozu.

Americký styl stylingu se tu tak nedá zapřít a Evropanům může připadat zvednutý vůz trochu komicky. Přeci jenom pod podběhy již není místo, a tak snížení bez rozšíření blatníků nepřipadá v úvahu.

Celá úprava se odehrává jen na poli stylingu, kdy se změny dotkly také předního a zadního nárazníků, koncovek výfuku, zrcátek a pár drobností v interiéru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Galpin Jaguar XF

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků