Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Jaguar XF se ještě ani neohřál na světě a první tuneři začínají přicházet se svými změnami. Galpin to vzal zostra.
Galpin Jaguar XF: americký Milotec

Nový Jaguar XF má udělat tlustou čáru za neúspěšným obdobním britské automobilky. Má přilákat zpět zákazníky, kteří chtějí okusit komfort a tradici britské značky, ovšem v novém kabátu, který se má do budoucna stát synonymem novodobé britské aristokracie.

Samotný model XF je hodnocen velmi pozitivně po stránce stylingu, ovšem toto nemusí každému stačit. Americký tuner Galpin se postaral o radikální stylingovou proměnu.

Jelikož původ tunera je americký, je logické, že evropských 19" pod podběhy stačit nemůže. Místo si tam tak našla velká, 22" kola, s úzkými loukotěmi a červeno-černým lakováním. To ostatně koresponduje s novým lakováním celého vozu.

Americký styl stylingu se tu tak nedá zapřít a Evropanům může připadat zvednutý vůz trochu komicky. Přeci jenom pod podběhy již není místo, a tak snížení bez rozšíření blatníků nepřipadá v úvahu.

Celá úprava se odehrává jen na poli stylingu, kdy se změny dotkly také předního a zadního nárazníků, koncovek výfuku, zrcátek a pár drobností v interiéru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Galpin Jaguar XF

 

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků