Frankfurt: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, BMW, Citroën (příloha)

Alfa Romeo inovuje modely 156 a 166 a přijíždí s novým konceptem 8c, Aston Martin má nový DB9, Audi představilo studii Le Mans Quattro a S4 Cabriolet, BMW se vytáhlo s kupé 6 a malým SUV X3 a konečně Citroën vystavuje studii C-Airlounge a malé káčátko C2.
Frankfurt: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, BMW, Citroën (příloha)

Už před delším časem jsme vydali kompletní seznam novinek, kterým nás letošní autosalon obšťastní. Je jich skutečně mnoho, ostatně podívejte se sami. Na tento článek navazoval další, v němž se případní zájemci dozvěděli, kolik stojí vstupné, jak se do Frankurtu dostat a další důležité informace.


Přehled článků a zpráv o novinkách následujících značek:

Alfa Romeo

Alfa Romeo 156 s novou tváří
Alfa Romeo 156 prošla důležitým faceliftem. Inovovaná podoba 156 má přilákat nové zákazníky a vyplnit prostor mezi starým a novým modelem. Mimo kosmetických úprav se 156 dočkala také nového motoru... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nová Alfa Romeo GT Coupé a přepracovaný model 166
Alfa Romeo připravila pro frankfurtský autosalon dvě lahůdky. První z nich voní novotou a jmenuje se GT Coupé. Jako vždy vyniká neotřelým designem a výbornými jízdními vlastnostmi. Druhým lákadlem je přepracovaná vlajková loď - Alfa Romeo 166... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Alfa Romeo 8c: studie s velkým S
Alfa Romeo si pro frankfurtský autosalon schovala jedno překvapení. Tímto překvapením je studie s podivným názvem 8c. Kombinace číslice a písmene ukrývá ladné tvary, italskou nápaditost a kus dávno zapomenuté minulosti. Co bylo zapomenuto, rozhodla se italská automobilka oživit touto studií...  (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Aston Martin

Nový Aston Martin DB9: James Bond by měl radost
Když se řekne Aston Martin, vybaví si většina lidí jméno James Bond. Ten kdo nezná Bonda, respektive sérii filmů s nehroženým agentem 007 a není ani zarytým milovníkem sportovních automobilů, s velikou pravděpodobností... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek

Audi

VW uvádí nový motor 1.4 TDI s výkonem 66 kW
Poprvé se tento motor ukáže během září v modelu Audi A2, v němž byl také na autosalonu ve Frankfurtu představen. Má výkon 66 kW ve čtyřech tisících otáčkách, maximum točivého momentu dosahuje 230 Nm od 1900 do 2200 otáček... (další podrobnosti)

Audi Le Mans Quattro: opojení z rychlosti
Letos se Audi vskutku vytáhlo. Na všech významných automobilových akcích představilo studii, která svým odvážným stylingem vyrazila mnohým dech. Malá rekapitulace neuškodí. Hned na začátku roku obdivovali návštěvníci detroitské autoshow koncept Pikes Peak... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Audi S4 Cabriolet: ostrá jízda bez střechy nad hlavou
O otevřeném kabrioletu A4 jsme už na AutoRevue.cz psali dříve; na frankfurtském autosalonu byla Čtyřková řada doplněna o jeho ostrou verzi S4 Cabriolet. Pod kapotou se skrývá osmiválcový motor o objemu 4.2 litru. Motor má výkon 253 kW v 7000 otáčkách... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

BMW

BMW 6 Coupé: pěkně ostrý vdoleček
Konečně jsme se dočkali. Po měsících spekulací, špionážních fotografiích a informacích různého stupně důvěryhodnosti vypustilo BMW první oficiální fotografie (a informace) nového kupé oživené šestkové řady... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

BMW X3 přichází: další off-road do rodiny
Na detroitském autosalonu (letos v lednu) představilo BMW studii xActivity, která měla napovědět, jak bude vypadat novinka v podobě menšího a levnějšího SUV (SAV – Sport Activity Vehicle), jenž se postaví po bok luxusní X5. Již na konci minulého roku pronikly informace o tom, že se malé SUV bude jmenovat X3... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Citroën

Citroën C-Airlounge: opravdová lahůdka
V září loňského roku oslnil návštěvníky pařížského autosalonu koncept C-Airdream, který měl na svědomí francouzský Citroën. Tentýž výrobce přichází po roce s další studií, která zdobí stánek Citroënu na frankfurtském autosalonu... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek 

Nový Citroën C2: legendární káčátko znovu ožívá
Francouzská automobilka Citroën zveřejnila oficiální informace o nové C2. Pověstné ošklivé káčátko však není vůbec ošklivé. Naopak. Zrodil se nový třídveřový fešák, který přidělá konkurenci hodně vrásek na čele... (další podrobnosti)

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 49 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků