Fotograf vytvořil z Lega známé snímky z minulosti Porsche. Výsledek stojí za to

Opět se nám potvrzuje známý fakt, že z Lega jde postavit doslova cokoliv.

Když vám pandemie koronaviru zruší všechny zajímavé automobilové události, jakožto fotograf se pokusíte svou kreativitu využít jakýmkoliv jiným způsobem. Takto přemýšlel v rámci série #GetCreativeWithPorsche také motoristický fotograf Dominic Fraser, který se rozhodl vytvořit z Lega pár známých fotek z minulosti Porsche.

Nové Porsche 911 Targa oficiálně: Vše je vlastně při starém. A to je dobře!

Nové Porsche 911 Targa oficiálně: Vše je vlastně při starém. A to je dobře!

Velkou pomocí samozřejmě bylo, že modely Porsche už mají v portfoliu stavebnic Lego dosti široké zastoupení a z kostiček již existuje hned řada vozů. Přesněji byly využity autíčka z řady Speed Champions, mezi kterými nechybí třeba Porsche 917K nebo i staré 911 Turbo.

Z Lega pak Fraser postavil i samotné prostředí, které se muselo co nejvíce podobat předloze. V některých případech to nebylo zrovna složité, v jiných zase musel trochu experimentovat, aby dosáhl kýženého výsledku.

Kupte si legendární filmový Dodge Charger z Lega. Umí jezdit po zadních kolech

Kupte si legendární filmový Dodge Charger z Lega. Umí jezdit po zadních kolech

Do Lego formy tak nakonec přetvořil snímek Porsche 917 z Festivalu rychlosti v Goodwoodu, rovněž známé fotky zastávek v boxech LMP1 prototypu 919 Hybrid a GT závoďáku 911 RSR, přičemž asi nejzajímavější je z Lega vytvořené letící Porsche 911 Turbo z ikonické reklamy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 33 příspěvků