Fordům soutěžní tým se stěhuje

Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini.
Fordům soutěžní tým se stěhuje
Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini. Sídlo vzniklo přestavbou komplexu Dovenby Hall Estate u města Cockermouth za celkem 10 miliónů liber.

Nové centrum si kapacitně, vývojově i technologicky v ničem nezadá s podobnými zařízeními ve Formuli 1.

„Jsem přesvědčen, že v příštích letech se z Dovenby Hall stane odrazový můstek pro útok našeho týmu na prvenství ve světovém soutěžním šampionátu. Věším, že díky talentovaným a pracovitým zaměstnancům a i díky investicím, které jsme zde uskutečnili, dosáhneme velice brzy dalších vítězství v seriálu MS. Jsem si také jist, že ani titul mistra světa již není pro Ford nedostupný“, uvedl Jacques Nasser u příležitosti otevření tohoto nového sídla.

Na slavnostním otevření byli přítomni také oba kmenoví jezdci týmu – Colin McRae a Carlos Sainz, a samozřejmě jejich spolujezdci Nicky Grist a Luis Moya.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků