Fordům soutěžní tým se stěhuje

Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini.
Fordům soutěžní tým se stěhuje
Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini. Sídlo vzniklo přestavbou komplexu Dovenby Hall Estate u města Cockermouth za celkem 10 miliónů liber.

Nové centrum si kapacitně, vývojově i technologicky v ničem nezadá s podobnými zařízeními ve Formuli 1.

„Jsem přesvědčen, že v příštích letech se z Dovenby Hall stane odrazový můstek pro útok našeho týmu na prvenství ve světovém soutěžním šampionátu. Věším, že díky talentovaným a pracovitým zaměstnancům a i díky investicím, které jsme zde uskutečnili, dosáhneme velice brzy dalších vítězství v seriálu MS. Jsem si také jist, že ani titul mistra světa již není pro Ford nedostupný“, uvedl Jacques Nasser u příležitosti otevření tohoto nového sídla.

Na slavnostním otevření byli přítomni také oba kmenoví jezdci týmu – Colin McRae a Carlos Sainz, a samozřejmě jejich spolujezdci Nicky Grist a Luis Moya.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků