Fordům soutěžní tým se stěhuje

Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini.
Fordům soutěžní tým se stěhuje
Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jacques Nasser slavnostně otevřel v severozápadní Anglii nové sídlo továrního soutěžního týmu Ford – Martini. Sídlo vzniklo přestavbou komplexu Dovenby Hall Estate u města Cockermouth za celkem 10 miliónů liber.

Nové centrum si kapacitně, vývojově i technologicky v ničem nezadá s podobnými zařízeními ve Formuli 1.

„Jsem přesvědčen, že v příštích letech se z Dovenby Hall stane odrazový můstek pro útok našeho týmu na prvenství ve světovém soutěžním šampionátu. Věším, že díky talentovaným a pracovitým zaměstnancům a i díky investicím, které jsme zde uskutečnili, dosáhneme velice brzy dalších vítězství v seriálu MS. Jsem si také jist, že ani titul mistra světa již není pro Ford nedostupný“, uvedl Jacques Nasser u příležitosti otevření tohoto nového sídla.

Na slavnostním otevření byli přítomni také oba kmenoví jezdci týmu – Colin McRae a Carlos Sainz, a samozřejmě jejich spolujezdci Nicky Grist a Luis Moya.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků