Ford.cz: Nový autobazar

Na oficiálních stránkách českého dovozce automobilů Ford. (www.ford.cz) přibyla nová sekce – autobazar.
Ford.cz: Nový autobazar
Autobazar shrnuje nabídku ojetých automobilů, které jsou k dispozici u prodejců v České republice.

U jednotlivých vozů jsou uvedeny informace o typu vozu, motorizaci, nadstandardní výbavě, najetých kilometrech a dalších aspektech, které kupující při svém rozhodování potřebuje znát.

Při vyhledávání je možné omezit hledání podle lokality (podle krajů), typu automobilu (Mondeo, Escort, apod.), podle počtu najetých kilometrů nebo podle ceny.

Společnost Ford Motor Company tak učinila další krok v rozšiřování svých služeb a snahách maximálně vyjít vstříc potřebám svých zákazníků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků