Ford zaznamenal další úspěšný měsíc

Společnost Ford Motor Company, s.r.o pokračuje v České republice v dobrých prodejních výsledcích. Po čtyřech měsících letošního roku tak Ford prodal o 141 osobních a lehkých užitkových aut více než ve stejném období roku 2001, což znamená nárůst o 6,6 procent.
Ford zaznamenal další úspěšný měsíc
Mezi osobními auty jsou tradičními prodejními hity Fordu v ČR modely Focus a Mondeo. Ford Focus našel za první čtyři měsíce o 107 zákazníků více než loni, což znamená zvýšení o téměř 18 procent. Ford Mondeo si polepšil o 55 prodaných vozů a tedy o 11%.

Největší radost má však český Ford z vynikajících výsledků Fordu Transit, který je stále vůbec nejprodávanějším užitkovým vozem v ČR. Transit našel za čtyři měsíce už 937 zákazníků, což proti loňskému roku znamená zvýšení o 280 vozů a tedy více než 42 %. Transit je tak nejprodávanějším Fordem v ČR a má také lví podíl na skutečnosti, že si Ford v České republice neustále udržuje pozici jedničky v kategorii užitkových vozů.

"Jestliže se nám daří stále zvyšovat prodeje našich tří klíčových modelů, tedy Focusu, Mondea a Transitu, znamená to dvě věci. Za prvé, že máme skvělé produkty - a za druhé, že stále přibývá zákazníků, které při koupi vozu nezajímá jen nejnižší cena nebo sleva," komentoval výsledky za první čtyři měsíce tohoto roku generální ředitel Ford Motor Company, s.r.o. Vladimír Vošický. "Zanedlouho však do našeho portfolia přibude i nový, zákazníky už netrpělivě očekávaný, Ford Fiesta a pak zaznamenají prodeje Fordu v ČR ještě výraznější nárůst", očekává V. Vošický.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 54 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků