Ford: V kolínské továrně začala výroba modelu Fusion

Minulý týden byla v Kolíně nad Rýnem zahájena výroba nového Fordu Fusion. Denně je plánovaná výroba 680 těchto automobilů.
Ford: V kolínské továrně začala výroba modelu Fusion

Celkem by se jich do konce roku mělo vyrobit šedesátdevět tisíc. Což znamená, že kolínská továrna ročně vyrobí v průměru 405 tisíc automobilů, kromě Fusionu se zde totiž vyrábí také nové Fiesta. Do kolínské továrny Ford již investoval více jak 600 miliónů dolarů.

V továrně se na jedné lince vyrábí jak Fusion i Fiesta. Celá koncepce továrny je utvářena tak, aby se skladba vyráběných modelů dala rychle měnit a tím bylo možno pružně reagovat na požadavky trhu.

Klepněte pro větší obrázek

John Fleming, viceprezident pro výrobu Ford of Europe se domnívá, že závod v Kolíně nad Rýnem se po celkové přestavbě stal vzorem moderní a flexibilní automobilové výroby v Evropě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků