Ford v Číně dosahuje velkých prodejních úspěchů

Přestože se v poslední době americkému koncernu Ford moc nedaří, tedy především jeho americké divizi, může si po delší době dopřát menší oslavu. Automobilka Ford totiž uspěla na druhém největším trhu na světě, v Číně. Ford dokázal za první čtvrtletí prodat na tamním trhu téměř 34 tisíc osobních vozů, což je nárůst prodeje o 121 procent proti stejnému období roku 2005. Ford tak výrazně předstihl tempo růstu čínského trhu a zařadil se tak mezi automobilky, které výrazně navyšují prodeje v Číně.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků