Ford v červnu opět nejúspěšnějším dovozcem

Měsíc červen byl pro české zastoupení Fordu rekordní. 1291 zaregistrovaných nových osobních i lehkých užitkových automobilů znamenalo první příčku mezi dovozci – a modrý ovál k ní navíc přidal opět i prvenství v počtu zaregistrovaných osobních vozů.

Červen se v počtu registrovaných nových automobilů stal rekordním. Nejen, že Fordu patří již po třetí první příčka mezi dováženými automobily, navíc ale dosáhl nejlepších prodejních výsledků od roku 1997!

Za prvních šest měsíců letošního roku bylo v ČR zaregistrováno celkem 6557 osobních a lehkých užitkových vozů Ford, což v meziročním srovnání znamená zlepšení o celých 17 %!

V registrační tabulce za první pololetí roku 2007 patří opět první příčka mezi importovanými auty bez rozdílu tříd užitkovému Fordu Transit, druhou příčku pak dlouhodobě drží Ford Focus. Rovněž květnový vítěz, Ford Fusion, se v tomto měsíci pohyboval na předních příčkách prodejních tabulek.

„Rekordního červnového výsledku si velice vážíme a jsme si jisti, že není v tomto roce poslední. Naši velmi silnou modelovou řadu rozšiřuje totiž čerstvá posila v podobě nového Fordu Mondeo," komentoval prodejní výsledky Vladimír Vošický, generální ředitel FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. „Již teď se těšíme na výsledky červencové!"

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků