Ford Transit suverénem mezi lehkými užitkovými vozy

Společnost Ford Motor Company, s.r.o, dosáhla za první tři měsíce letošního roku na českém trhu dalšího významného zvýšení prodejů v kategorii osobních a lehkých užitkových vozů. Tuto skutečnost potvrdila i oficiální statistika SDA.

V souhrnu obou kategorií tak Ford za první tři měsíce prodal 1650 nových aut a ve srovnání s prvním čtvrtletím minulého roku si polepšil o 173 automobilů, což znamená zvýšení prodejů o 11,7 procenta.

"Je jasné, že Fordova evropská transformační strategie (ETS) funguje", komentoval prodejní úspěch v ČR generální ředitel Ford Motor Company, s.r.o., Vladimír Vošický. "Díky ní máme teď skvělé nové produkty, které ve svých segmentech znamenají absolutní špičku. To už zákazníci velmi dobře vědí, a tak naše prodeje stoupají, aniž bychom museli přistupovat k neadekvátním slevám.

Ford Focus tak za první tři měsíce letošního roku našel o 26 % procent více zákazníků než vloni, Ford Mondeo si polepšil o 36% a Ford Transit dokonce o 49 %! Díky úspěchu Transitu je Ford i nadále v ČR absolutní jedničkou v lehkých užitkových vozech. Důležité pro nás je i to, že prodeje vozů Ford v ČR vykazují stále stoupající tendenci."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků