Ford Transit suverénem mezi lehkými užitkovými vozy

Společnost Ford Motor Company, s.r.o, dosáhla za první tři měsíce letošního roku na českém trhu dalšího významného zvýšení prodejů v kategorii osobních a lehkých užitkových vozů. Tuto skutečnost potvrdila i oficiální statistika SDA.

V souhrnu obou kategorií tak Ford za první tři měsíce prodal 1650 nových aut a ve srovnání s prvním čtvrtletím minulého roku si polepšil o 173 automobilů, což znamená zvýšení prodejů o 11,7 procenta.

"Je jasné, že Fordova evropská transformační strategie (ETS) funguje", komentoval prodejní úspěch v ČR generální ředitel Ford Motor Company, s.r.o., Vladimír Vošický. "Díky ní máme teď skvělé nové produkty, které ve svých segmentech znamenají absolutní špičku. To už zákazníci velmi dobře vědí, a tak naše prodeje stoupají, aniž bychom museli přistupovat k neadekvátním slevám.

Ford Focus tak za první tři měsíce letošního roku našel o 26 % procent více zákazníků než vloni, Ford Mondeo si polepšil o 36% a Ford Transit dokonce o 49 %! Díky úspěchu Transitu je Ford i nadále v ČR absolutní jedničkou v lehkých užitkových vozech. Důležité pro nás je i to, že prodeje vozů Ford v ČR vykazují stále stoupající tendenci."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků