Ford Transit suverénem mezi lehkými užitkovými vozy

Společnost Ford Motor Company, s.r.o, dosáhla za první tři měsíce letošního roku na českém trhu dalšího významného zvýšení prodejů v kategorii osobních a lehkých užitkových vozů. Tuto skutečnost potvrdila i oficiální statistika SDA.

V souhrnu obou kategorií tak Ford za první tři měsíce prodal 1650 nových aut a ve srovnání s prvním čtvrtletím minulého roku si polepšil o 173 automobilů, což znamená zvýšení prodejů o 11,7 procenta.

"Je jasné, že Fordova evropská transformační strategie (ETS) funguje", komentoval prodejní úspěch v ČR generální ředitel Ford Motor Company, s.r.o., Vladimír Vošický. "Díky ní máme teď skvělé nové produkty, které ve svých segmentech znamenají absolutní špičku. To už zákazníci velmi dobře vědí, a tak naše prodeje stoupají, aniž bychom museli přistupovat k neadekvátním slevám.

Ford Focus tak za první tři měsíce letošního roku našel o 26 % procent více zákazníků než vloni, Ford Mondeo si polepšil o 36% a Ford Transit dokonce o 49 %! Díky úspěchu Transitu je Ford i nadále v ČR absolutní jedničkou v lehkých užitkových vozech. Důležité pro nás je i to, že prodeje vozů Ford v ČR vykazují stále stoupající tendenci."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků