Ford Transit nově s výkonným motorem a větší nosností

Automobilka Ford připravila novou verzi své žijící legendy. Jedná se o speciální model Transitu, který je vybaven pětiválcovým naftovým agregátem o objemu 3,2 l s výkonem 147 kW (200 k) a točivým momentem 470 Nm. Součástí tohoto modelu je i poměrně bohatá standardní výbava, která mj. obsahuje el. ovládaná okna a zrcátka, klimatizaci, ABS s EBD, stabilizační systém ESP a další prvky, které zkomfortní jízdu.

Ford navíc připravil i model s posíleným podvozkem. Díky němu se pak celková hmotnost tohoto modelu zvýšila z dosavadního maxima 4 250 kg na 4 600 kg. Tento model navíc dostane i posílenou brzdovou soustavu, která mj. obsahuje i výkonnější a větší zadní brzdy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků