Ford Transit dodávkou sezóny

Ford Transit zvítězil již po páté v anketě Dodávka sezóny 2002 v České a Slovenské republice, kterou již tradičně pořádá časopis Trucker.
Ford Transit dodávkou sezóny
Časopis Trucker, pořadatel ankety je předním českým magazínem věnující se užitkovým automobilům, který čtou především řidiči z povolání, pracovníci dopravních firem, speditéři a další čtenáři, kteří se silniční dopravou zabývají profesionálně.

O výsledcích ankety Dodávka sezóny (Van Of The Season) rozhodují výhradně čtenáři časopisu. Čtenáři letos Fordu Transit Durashift udělili celkem 10 625 bodů.

Na dalších místech se umístnili Renault Master (6280 b), Opel Vivaro (6015), Fiat Doblo (2630) apod.

Transit obhájil své vítězství z loňského roku a celkem už v historii ankety vybojoval pět triumfů. V letošním ročníku navíc Transit dosáhl i absolutní vítězství. Navíc se Transit i v letošním roce stal absolutním vítězem ankety. V dalších vyhlašovaných kategoriích (nejlepší tahač, návěs a autobus) nepřekročil vítěz hranici 10 000 bodů.

Trofej za Dodávku sezóny 2002 v ČR a SR předá šéfredaktor časopisu Trucker, ing. Stano Cvengroš, zástupcům Fordu v předvečer letošního Autotecu, tedy 6. června v Brně.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků