Ford Transit dodávkou sezóny

Ford Transit zvítězil již po páté v anketě Dodávka sezóny 2002 v České a Slovenské republice, kterou již tradičně pořádá časopis Trucker.
Ford Transit dodávkou sezóny
Časopis Trucker, pořadatel ankety je předním českým magazínem věnující se užitkovým automobilům, který čtou především řidiči z povolání, pracovníci dopravních firem, speditéři a další čtenáři, kteří se silniční dopravou zabývají profesionálně.

O výsledcích ankety Dodávka sezóny (Van Of The Season) rozhodují výhradně čtenáři časopisu. Čtenáři letos Fordu Transit Durashift udělili celkem 10 625 bodů.

Na dalších místech se umístnili Renault Master (6280 b), Opel Vivaro (6015), Fiat Doblo (2630) apod.

Transit obhájil své vítězství z loňského roku a celkem už v historii ankety vybojoval pět triumfů. V letošním ročníku navíc Transit dosáhl i absolutní vítězství. Navíc se Transit i v letošním roce stal absolutním vítězem ankety. V dalších vyhlašovaných kategoriích (nejlepší tahač, návěs a autobus) nepřekročil vítěz hranici 10 000 bodů.

Trofej za Dodávku sezóny 2002 v ČR a SR předá šéfredaktor časopisu Trucker, ing. Stano Cvengroš, zástupcům Fordu v předvečer letošního Autotecu, tedy 6. června v Brně.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků