Ford Transit dodávkou sezóny

Ford Transit zvítězil již po páté v anketě Dodávka sezóny 2002 v České a Slovenské republice, kterou již tradičně pořádá časopis Trucker.
Ford Transit dodávkou sezóny
Časopis Trucker, pořadatel ankety je předním českým magazínem věnující se užitkovým automobilům, který čtou především řidiči z povolání, pracovníci dopravních firem, speditéři a další čtenáři, kteří se silniční dopravou zabývají profesionálně.

O výsledcích ankety Dodávka sezóny (Van Of The Season) rozhodují výhradně čtenáři časopisu. Čtenáři letos Fordu Transit Durashift udělili celkem 10 625 bodů.

Na dalších místech se umístnili Renault Master (6280 b), Opel Vivaro (6015), Fiat Doblo (2630) apod.

Transit obhájil své vítězství z loňského roku a celkem už v historii ankety vybojoval pět triumfů. V letošním ročníku navíc Transit dosáhl i absolutní vítězství. Navíc se Transit i v letošním roce stal absolutním vítězem ankety. V dalších vyhlašovaných kategoriích (nejlepší tahač, návěs a autobus) nepřekročil vítěz hranici 10 000 bodů.

Trofej za Dodávku sezóny 2002 v ČR a SR předá šéfredaktor časopisu Trucker, ing. Stano Cvengroš, zástupcům Fordu v předvečer letošního Autotecu, tedy 6. června v Brně.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků