Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition

Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus
Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition
Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus.
„Ford Thunderbird je jedním z vozů, na které historie nezapomíná. Edicí Neiman Marcus chceme vytvořit naprosto ojedinělou sérii automobilů, které by stály mimo běžnou produkci Thunderbirdů.“ říká J. Mays, viceprezident Fordu odpověděný za design.

Thunderbird Neiman Marcus Edition (TNME), který přijde do prodeje koncem letošního roku, se na první pohled odlišuje od svých soukmenovců. TNME poznáte podle černé karoserie a stříbrné střechy, kterou je stejně jako u ostatních Thunderbirdů možné sundat. Dalším nepřehlédnutelným prvkem jsou 17“ litá chromovaná kola.

Také interiér TNME se zásadně odlišuje od standardních provedení Thunderbirdu. Také v něm převládá černá a stříbrná barva. Volant i hlavice řadící páky jsou natřeny stříbrnou barvou, stejně tak spodní část dveří. Sedadla jsou potažena černou perforovanou kůží. Jejich střední část, pak kůží ve stříbrné barvě.

Automobilka Ford předpokládá cenu nového Thunderbirdu Neiman Marcus Edition na úrovni cca 42 000 USD. Očekává se, že Thunderbird Neiman Marcus Edition úspěšně naváže na předcházející modely Thunderbird, které byly prodávány prostřednictvím katalogu Neiman Marcus již v roce 1971.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků