Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition

Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus
Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition
Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus.
„Ford Thunderbird je jedním z vozů, na které historie nezapomíná. Edicí Neiman Marcus chceme vytvořit naprosto ojedinělou sérii automobilů, které by stály mimo běžnou produkci Thunderbirdů.“ říká J. Mays, viceprezident Fordu odpověděný za design.

Thunderbird Neiman Marcus Edition (TNME), který přijde do prodeje koncem letošního roku, se na první pohled odlišuje od svých soukmenovců. TNME poznáte podle černé karoserie a stříbrné střechy, kterou je stejně jako u ostatních Thunderbirdů možné sundat. Dalším nepřehlédnutelným prvkem jsou 17“ litá chromovaná kola.

Také interiér TNME se zásadně odlišuje od standardních provedení Thunderbirdu. Také v něm převládá černá a stříbrná barva. Volant i hlavice řadící páky jsou natřeny stříbrnou barvou, stejně tak spodní část dveří. Sedadla jsou potažena černou perforovanou kůží. Jejich střední část, pak kůží ve stříbrné barvě.

Automobilka Ford předpokládá cenu nového Thunderbirdu Neiman Marcus Edition na úrovni cca 42 000 USD. Očekává se, že Thunderbird Neiman Marcus Edition úspěšně naváže na předcházející modely Thunderbird, které byly prodávány prostřednictvím katalogu Neiman Marcus již v roce 1971.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 9 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků