Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition

Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus
Ford Thunderbird Neiman Marcus Edition
Americká automobilka Ford oznámila, že v nové generaci Thunderbirdu počítá s výrobou speciální série Neiman Marcus Edition. Vyrobeno by mělo být celkem 200 vozů, které se budou prodávat pouze prostřednictvím katalogu Neiman Marcus.
„Ford Thunderbird je jedním z vozů, na které historie nezapomíná. Edicí Neiman Marcus chceme vytvořit naprosto ojedinělou sérii automobilů, které by stály mimo běžnou produkci Thunderbirdů.“ říká J. Mays, viceprezident Fordu odpověděný za design.

Thunderbird Neiman Marcus Edition (TNME), který přijde do prodeje koncem letošního roku, se na první pohled odlišuje od svých soukmenovců. TNME poznáte podle černé karoserie a stříbrné střechy, kterou je stejně jako u ostatních Thunderbirdů možné sundat. Dalším nepřehlédnutelným prvkem jsou 17“ litá chromovaná kola.

Také interiér TNME se zásadně odlišuje od standardních provedení Thunderbirdu. Také v něm převládá černá a stříbrná barva. Volant i hlavice řadící páky jsou natřeny stříbrnou barvou, stejně tak spodní část dveří. Sedadla jsou potažena černou perforovanou kůží. Jejich střední část, pak kůží ve stříbrné barvě.

Automobilka Ford předpokládá cenu nového Thunderbirdu Neiman Marcus Edition na úrovni cca 42 000 USD. Očekává se, že Thunderbird Neiman Marcus Edition úspěšně naváže na předcházející modely Thunderbird, které byly prodávány prostřednictvím katalogu Neiman Marcus již v roce 1971.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků