Ford Road Show

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.
Ford Road Show
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.

S výzvou „Objevte Ford Universe“ projede kolona vozů s modrým oválem celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých a moravských městech: premiéru uvidí 22. září Plzeň, konec je plánován do Prahy na 28. říjen. Vozy projedou v průběhu následujících pěti týdnů celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých městech. Kromě již zmíněného Fordu Ka a Fordu Transit se představí zbrusu nový velkoprostorový Ford Galaxy a terénní pick-up Ford Ranger, který bude na český trh nově uveden začátkem příštího roku. Samozřejmě nebude chybět ani stálice mezi manažerskými vozy – Ford Mondeo, nyní v atraktivní verzi Mistral, ani Ford Focus – vůz ověnčený mnoha tituly, mimo jiné i prestižním titulem „European Car of the Year 1999“ a „České auto roku 1999“, nebo „Car of the Year 2000“ v severní Americe. Pro milovníky sportovní a dobrodružné jízdy budou k dispozici i Ford Puma, sportovně laděný Ford Mondeo ST 200 či luxusní off-road Ford Explorer.

Během Road Show bude možné nejen obdivovat neotřelý design Fordů ve stylu New Edge, ale také usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich jízdní vlastnosti při testovacích jízdách. Kromě toho byl pro návštěvníky připraven také zábavný program, doplněný o soutěže pro děti i dospělé. Jako hlavní výhru budou mít účastníci možnost vyhrát Ford Focus.

„Strategií Fordu pro nejbližší období je mimo jiné přiblížit se co nejvíce potřebám zákazníka, dát mu příležitost nejen vůz vidět vystavený v showroomu, ale také vyzkoušet jeho kvality při testovací jízdě. Navíc budou mít návštěvníci Road Show možnost se seznámit s celou škálou vozů Ford. Klasické formy prezentace, jako například autosalony dávají možnost vidět vozy staticky, my jsme se však rozhodli přiblížit se zákazníkům co nejblíže při akci tohoto typu,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole. „Věříme, že uspějeme a že kvality našich vozů si bude v následujících týdnech moci ověřit co nejvíce zákazníků.“

Další informace o Ford Road Show 2000 je možné najít na webové stránce www.ford.cz, kde je k dispozici jak podrobný itinerář trasy, tak i další informace o modelech Fordu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků