Ford Road Show

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.
Ford Road Show
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.

S výzvou „Objevte Ford Universe“ projede kolona vozů s modrým oválem celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých a moravských městech: premiéru uvidí 22. září Plzeň, konec je plánován do Prahy na 28. říjen. Vozy projedou v průběhu následujících pěti týdnů celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých městech. Kromě již zmíněného Fordu Ka a Fordu Transit se představí zbrusu nový velkoprostorový Ford Galaxy a terénní pick-up Ford Ranger, který bude na český trh nově uveden začátkem příštího roku. Samozřejmě nebude chybět ani stálice mezi manažerskými vozy – Ford Mondeo, nyní v atraktivní verzi Mistral, ani Ford Focus – vůz ověnčený mnoha tituly, mimo jiné i prestižním titulem „European Car of the Year 1999“ a „České auto roku 1999“, nebo „Car of the Year 2000“ v severní Americe. Pro milovníky sportovní a dobrodružné jízdy budou k dispozici i Ford Puma, sportovně laděný Ford Mondeo ST 200 či luxusní off-road Ford Explorer.

Během Road Show bude možné nejen obdivovat neotřelý design Fordů ve stylu New Edge, ale také usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich jízdní vlastnosti při testovacích jízdách. Kromě toho byl pro návštěvníky připraven také zábavný program, doplněný o soutěže pro děti i dospělé. Jako hlavní výhru budou mít účastníci možnost vyhrát Ford Focus.

„Strategií Fordu pro nejbližší období je mimo jiné přiblížit se co nejvíce potřebám zákazníka, dát mu příležitost nejen vůz vidět vystavený v showroomu, ale také vyzkoušet jeho kvality při testovací jízdě. Navíc budou mít návštěvníci Road Show možnost se seznámit s celou škálou vozů Ford. Klasické formy prezentace, jako například autosalony dávají možnost vidět vozy staticky, my jsme se však rozhodli přiblížit se zákazníkům co nejblíže při akci tohoto typu,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole. „Věříme, že uspějeme a že kvality našich vozů si bude v následujících týdnech moci ověřit co nejvíce zákazníků.“

Další informace o Ford Road Show 2000 je možné najít na webové stránce www.ford.cz, kde je k dispozici jak podrobný itinerář trasy, tak i další informace o modelech Fordu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 16 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků