Ford Road Show

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.
Ford Road Show
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. uspořádá v následujících pěti týdnech skutečně ojedinělou akci, v jejímž průběhu se zákazníci budou mít možnost seznámit se všemi modely Fordu dostupnými na českém trhu, od nejmenšího Káčka až po legendární dodávku Ford Transit.

S výzvou „Objevte Ford Universe“ projede kolona vozů s modrým oválem celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých a moravských městech: premiéru uvidí 22. září Plzeň, konec je plánován do Prahy na 28. říjen. Vozy projedou v průběhu následujících pěti týdnů celou republiku a zastaví se celkem ve dvanácti českých městech. Kromě již zmíněného Fordu Ka a Fordu Transit se představí zbrusu nový velkoprostorový Ford Galaxy a terénní pick-up Ford Ranger, který bude na český trh nově uveden začátkem příštího roku. Samozřejmě nebude chybět ani stálice mezi manažerskými vozy – Ford Mondeo, nyní v atraktivní verzi Mistral, ani Ford Focus – vůz ověnčený mnoha tituly, mimo jiné i prestižním titulem „European Car of the Year 1999“ a „České auto roku 1999“, nebo „Car of the Year 2000“ v severní Americe. Pro milovníky sportovní a dobrodružné jízdy budou k dispozici i Ford Puma, sportovně laděný Ford Mondeo ST 200 či luxusní off-road Ford Explorer.

Během Road Show bude možné nejen obdivovat neotřelý design Fordů ve stylu New Edge, ale také usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich jízdní vlastnosti při testovacích jízdách. Kromě toho byl pro návštěvníky připraven také zábavný program, doplněný o soutěže pro děti i dospělé. Jako hlavní výhru budou mít účastníci možnost vyhrát Ford Focus.

„Strategií Fordu pro nejbližší období je mimo jiné přiblížit se co nejvíce potřebám zákazníka, dát mu příležitost nejen vůz vidět vystavený v showroomu, ale také vyzkoušet jeho kvality při testovací jízdě. Navíc budou mít návštěvníci Road Show možnost se seznámit s celou škálou vozů Ford. Klasické formy prezentace, jako například autosalony dávají možnost vidět vozy staticky, my jsme se však rozhodli přiblížit se zákazníkům co nejblíže při akci tohoto typu,“ komentovala Road Show ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. Belinda Poole. „Věříme, že uspějeme a že kvality našich vozů si bude v následujících týdnech moci ověřit co nejvíce zákazníků.“

Další informace o Ford Road Show 2000 je možné najít na webové stránce www.ford.cz, kde je k dispozici jak podrobný itinerář trasy, tak i další informace o modelech Fordu.

Speciál: Ford Puma

Ford Puma první generace byl cenově dostupný sportovní vůz s předním pohonem, který byl vyráběn v Německu v letech 1997 až 2002. První generace skončila bez přímého nástupce, v roce 2019 však Ford známé jméno přivedl k životu. Druhá generace Pumy zcela změnila koncepci. Přijela jako stylový crossover do města s možností volby hybridního pohonu.

Ford Puma druhé generace oficiálněPrvní skicaPrvní generace

 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Vylepšené Mini SE Countryman nás fakt bavilo! Tříválec do zásuvky má síly až až

Mini Cooper SE Countryman All4

Jen pár desítek hodin před tím, než Česká republika na vládním semaforu zčervenala, jsme si stihli odskočit do Německa na projížďku s vylepšeným plug-in hybridním Mini Countryman. A ta jízda fakt stála za to!

26.  9.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
TEST Peugeot e-208 GT 100 kW: Cizelace městského auta pro nadšence

Peugeot e-208 GT

Peugeot 208 se prodává i v elektrické variantě. Zkusili jsme si kousek v nejvyšší výbavě GT.

24.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků
Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 47 příspěvků