Ford nehodlá prodat svou luxusní značku Jaguar

Před pár dny jsme vám přinesli zprávu, že francouzský Renault zvažuje oslovit americký Ford s nabídkou na odkoupení britského Jaguaru (celá zpráva). Dle posledního vyjádření šéfa evropské divize Fordu, Lewise Bootha, ale není Jaugar na prodej a Ford ani nepřistoupí na případná jednání. Dále podotkl, že celá evropská divize Fordu je na vzestupu, a tak by odprodej jedné z části nebylo rozumné.

Nejen v automobilovém businessu ale platí "nikdy neříkej nikdy" a již mnohokrát se stalo, že to co bylo jeden den nemyslitelné, druhý den bylo skutečností. Těžko tedy říci, zda si bude Ford stát za svým prohlášením nebo nakonec proběhnou alespoň nějaká jednání.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků