Ford nabízí automatické zapínání světel i pro starší vozy

Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích, který vstoupil v platnost 1. července letošního roku přinesl řidičům jednu novou povinnost. Tou je povinné svícení potkávacími světly, nebo světly pro denní svícení po celý rok.

Ford vychází všem majitelům vstříc a nabízí systém pro automatické zapínání světel. Pokud tedy vlastníte jakýkoli vůz této značky, můžete si tuto užitečnou věc nechat zapojit a to za velmi dobrých finančních podmínek.

Celý systém, vč. práce a DPH vás totiž přijde na slušných 1 190 Kč, což je ve srovnání s konkurenčními automobilkami přijatelná částka. Navíc Ford zlevňuje sady žárovek povinné výbavy, a kusový prodej žárovek a výbojek o 10 procent, z důvodů většího opotřebení.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků