Ford nabízí automatické zapínání světel i pro starší vozy

Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích, který vstoupil v platnost 1. července letošního roku přinesl řidičům jednu novou povinnost. Tou je povinné svícení potkávacími světly, nebo světly pro denní svícení po celý rok.

Ford vychází všem majitelům vstříc a nabízí systém pro automatické zapínání světel. Pokud tedy vlastníte jakýkoli vůz této značky, můžete si tuto užitečnou věc nechat zapojit a to za velmi dobrých finančních podmínek.

Celý systém, vč. práce a DPH vás totiž přijde na slušných 1 190 Kč, což je ve srovnání s konkurenčními automobilkami přijatelná částka. Navíc Ford zlevňuje sady žárovek povinné výbavy, a kusový prodej žárovek a výbojek o 10 procent, z důvodů většího opotřebení.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 40 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků