Ford nabízí automatické zapínání světel i pro starší vozy

Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích, který vstoupil v platnost 1. července letošního roku přinesl řidičům jednu novou povinnost. Tou je povinné svícení potkávacími světly, nebo světly pro denní svícení po celý rok.

Ford vychází všem majitelům vstříc a nabízí systém pro automatické zapínání světel. Pokud tedy vlastníte jakýkoli vůz této značky, můžete si tuto užitečnou věc nechat zapojit a to za velmi dobrých finančních podmínek.

Celý systém, vč. práce a DPH vás totiž přijde na slušných 1 190 Kč, což je ve srovnání s konkurenčními automobilkami přijatelná částka. Navíc Ford zlevňuje sady žárovek povinné výbavy, a kusový prodej žárovek a výbojek o 10 procent, z důvodů většího opotřebení.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků