Ford na Slovensku samostatně

Na Slovensku vznikne v brzké době samostatný importér značky Ford. Toto řešení má umožnit lépe komunikovat se slovenskými zákazníky.
Ford na Slovensku samostatně
V současné době Ford dokončuje výběr nového partnera, který bude plnit úlohu dovozce Fordu na slovenský trh, až dosud tuto úlohu plnila Ford Motor Company, s.r.o., tedy společnost se sídlem v Praze, která je zároveň dovozcem automobilů Ford na český trh.

Přechod všech slovenských aktivit Fordu na nový importérský subjekt bude plynulý tak, aby na činnost Fordu ve Slovenské republice neměl žádný negativní dopad. Celý proces bude trvat několik měsíců. Předpokládáme, že nový importér svou práci kompletně zahájí ještě před koncem roku 2002 a podpoří další rozvoj současných partnerů Fordu na Slovensku a samozřejmě také pomůže zvýšit prodej.

Další informace zatím nebyly zveřejněny, jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků