Ford Mustang KITT: Knight Rider opět na scéně

Pokračování legendárního seriálu Knight Rider si vyžádalo i nového hlavního čtyřkolového hrdinu. Jaký je nový KITT?

Kdo nezná KITT, jako by nebyl. Inteligentní auto schopné samo myslet a samo jezdit nejednou pomohlo z bryndy hlavnímu hrdinovi. Nová série tohoto seriálu, která se nyní točí, přináší nejen nové herce, ale také nového KITTa.

Tím bude upravený Ford Shelby Mustang GT500KR o standardním výkonu 403 kW (548 k). Aby byl navozen maximální pocit návaznosti dostal speciální body kit, který tak standardní Shelby GT500KR proměnil blíže k původnímu vozu. Každopádně na prvního KITTa nemá.

Jenže KITT není jen o designu a výkonu, ale také o vnitřním charakteru. Nový počítač bude s hlavním hrdinou opět komunikovat, bude se s nim bavit, bude sám vymýšlet jak přelstít nepřítele.

A to hlavní na závěr. Fenomenální zachránce silikonových děvčat, neodolatelný zpěvák a hrdina původního seriálu, David Hasselhoff, bude opět na scéně.

Doufejme jen, že to nedopadne jako u Ramba 4, kdy senior Sylvester Stallone s povislým svalstvem pádil bojovat do Asie za pravdu a lásku...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford Mustang KITT

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků