Ford Mustang KITT: Knight Rider opět na scéně

Pokračování legendárního seriálu Knight Rider si vyžádalo i nového hlavního čtyřkolového hrdinu. Jaký je nový KITT?

Kdo nezná KITT, jako by nebyl. Inteligentní auto schopné samo myslet a samo jezdit nejednou pomohlo z bryndy hlavnímu hrdinovi. Nová série tohoto seriálu, která se nyní točí, přináší nejen nové herce, ale také nového KITTa.

Tím bude upravený Ford Shelby Mustang GT500KR o standardním výkonu 403 kW (548 k). Aby byl navozen maximální pocit návaznosti dostal speciální body kit, který tak standardní Shelby GT500KR proměnil blíže k původnímu vozu. Každopádně na prvního KITTa nemá.

Jenže KITT není jen o designu a výkonu, ale také o vnitřním charakteru. Nový počítač bude s hlavním hrdinou opět komunikovat, bude se s nim bavit, bude sám vymýšlet jak přelstít nepřítele.

A to hlavní na závěr. Fenomenální zachránce silikonových děvčat, neodolatelný zpěvák a hrdina původního seriálu, David Hasselhoff, bude opět na scéně.

Doufejme jen, že to nedopadne jako u Ramba 4, kdy senior Sylvester Stallone s povislým svalstvem pádil bojovat do Asie za pravdu a lásku...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford Mustang KITT

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků