Ford Mustang KITT: Knight Rider opět na scéně

Pokračování legendárního seriálu Knight Rider si vyžádalo i nového hlavního čtyřkolového hrdinu. Jaký je nový KITT?

Kdo nezná KITT, jako by nebyl. Inteligentní auto schopné samo myslet a samo jezdit nejednou pomohlo z bryndy hlavnímu hrdinovi. Nová série tohoto seriálu, která se nyní točí, přináší nejen nové herce, ale také nového KITTa.

Tím bude upravený Ford Shelby Mustang GT500KR o standardním výkonu 403 kW (548 k). Aby byl navozen maximální pocit návaznosti dostal speciální body kit, který tak standardní Shelby GT500KR proměnil blíže k původnímu vozu. Každopádně na prvního KITTa nemá.

Jenže KITT není jen o designu a výkonu, ale také o vnitřním charakteru. Nový počítač bude s hlavním hrdinou opět komunikovat, bude se s nim bavit, bude sám vymýšlet jak přelstít nepřítele.

A to hlavní na závěr. Fenomenální zachránce silikonových děvčat, neodolatelný zpěvák a hrdina původního seriálu, David Hasselhoff, bude opět na scéně.

Doufejme jen, že to nedopadne jako u Ramba 4, kdy senior Sylvester Stallone s povislým svalstvem pádil bojovat do Asie za pravdu a lásku...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford Mustang KITT

 

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků