Ford Mustang KITT: Knight Rider opět na scéně

Pokračování legendárního seriálu Knight Rider si vyžádalo i nového hlavního čtyřkolového hrdinu. Jaký je nový KITT?

Kdo nezná KITT, jako by nebyl. Inteligentní auto schopné samo myslet a samo jezdit nejednou pomohlo z bryndy hlavnímu hrdinovi. Nová série tohoto seriálu, která se nyní točí, přináší nejen nové herce, ale také nového KITTa.

Tím bude upravený Ford Shelby Mustang GT500KR o standardním výkonu 403 kW (548 k). Aby byl navozen maximální pocit návaznosti dostal speciální body kit, který tak standardní Shelby GT500KR proměnil blíže k původnímu vozu. Každopádně na prvního KITTa nemá.

Jenže KITT není jen o designu a výkonu, ale také o vnitřním charakteru. Nový počítač bude s hlavním hrdinou opět komunikovat, bude se s nim bavit, bude sám vymýšlet jak přelstít nepřítele.

A to hlavní na závěr. Fenomenální zachránce silikonových děvčat, neodolatelný zpěvák a hrdina původního seriálu, David Hasselhoff, bude opět na scéně.

Doufejme jen, že to nedopadne jako u Ramba 4, kdy senior Sylvester Stallone s povislým svalstvem pádil bojovat do Asie za pravdu a lásku...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ford Mustang KITT

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků