Ford Mondeo TDCi za menší peníz

Mondeo vybavené novým motorem TDCi, tedy vznětovým motorem s druhou generací systému Common Rail, je nyní možné koupit za výhodnějších podmínek.
Ford Mondeo TDCi za menší peníz
Výhodnější podmínky znamenají, že Mondea vybavené novým 130 koňovým dvoulitrem dočasně stojí stejně jako verze vybavené starší variantou vznětového motoru o výkonu 115 koní.

Silnější motor je v nabídce s výbavou Trend a Ghia. Základní model za Kč 729 Klepněte pro větší obrázek900,- tedy představuje Mondeo se čtyřdveřovou karoserií a výbavnou Trend.

Vladimír Vošický, generální ředitel importéra automobilů Ford, říká, že cílem snížení ceny je snaha společnosti co nejrychleji umožnit velké skupině zákazníků koupi nového motoru TDCi.

Pravdou je, že ti zákazníci, kteří uvažovali o koupi Mondea se slabším motorem z finančních důvodů, mají nyní možnost za stejnou cenu koupit i nový motor. I když rozhodování jim Ford na druhou stranu nijak neulehčil, protože o třicet tisíc korun zlevnil i již zmíněný starší vznětový dvoulitr o výkonu 115 koní. V praxi to znamená, že za základní čtyřdveřové Mondeo vybavené tímto motorem, zákazník zaplatí Kč 674 900,-.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků