Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V dnešní době je často právě možnost odpočtu DPH rozhodujícím faktorem, který ovlivňuje zákazníky z řad podnikatelů při výběru automobilu. Ford nabízí takovýmto zákazníkům již tři modelové řady.
Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V nabídce Fordu již byly modely Galaxy a Focus, u kterých bylo možné odečíst DPH. S Fordem Focus Kombi Speciál, jsme vás seznámili i formou redakčního testu, který jsme díky pochopení Ford Motor Company, měli možnost před časem absolvovat. Dnes si povíme něco bližšího o Mondeu s možností odpočtu DPH.

Stejně jako Focus i Mondeo nese označení Speciál. Jedinou změnou oproti klasickému kombíku je zabudovaná přepážka, nesoucí označení Flexi Plus a oddělující prostor  cestujících od zavazadlového prostoru. Je-li přepážka v zadní poloze, tedy až za zadní řadou sedadel, je v interiéru místo pro 5 dospělých cestujících. Pokud přepážku přemístíme do polohy za přední sedadla získáme 1 700 litrů prostoru pro náklad.

Zabudování přepážky stojí 15 900 Kč bez DPH. Základní cena Mondea Kombi Speciál (motor 1.8 16V o výkonu 110 ks, vybavení Core) je 556 800 Kč bez DPH, v ceně je již zahrnuta přepážka včetně montáže.

Ford Mondeo Kombi Special můžete objednat u kteréhokoliv dealera v České republice.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků