Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V dnešní době je často právě možnost odpočtu DPH rozhodujícím faktorem, který ovlivňuje zákazníky z řad podnikatelů při výběru automobilu. Ford nabízí takovýmto zákazníkům již tři modelové řady.
Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V nabídce Fordu již byly modely Galaxy a Focus, u kterých bylo možné odečíst DPH. S Fordem Focus Kombi Speciál, jsme vás seznámili i formou redakčního testu, který jsme díky pochopení Ford Motor Company, měli možnost před časem absolvovat. Dnes si povíme něco bližšího o Mondeu s možností odpočtu DPH.

Stejně jako Focus i Mondeo nese označení Speciál. Jedinou změnou oproti klasickému kombíku je zabudovaná přepážka, nesoucí označení Flexi Plus a oddělující prostor  cestujících od zavazadlového prostoru. Je-li přepážka v zadní poloze, tedy až za zadní řadou sedadel, je v interiéru místo pro 5 dospělých cestujících. Pokud přepážku přemístíme do polohy za přední sedadla získáme 1 700 litrů prostoru pro náklad.

Zabudování přepážky stojí 15 900 Kč bez DPH. Základní cena Mondea Kombi Speciál (motor 1.8 16V o výkonu 110 ks, vybavení Core) je 556 800 Kč bez DPH, v ceně je již zahrnuta přepážka včetně montáže.

Ford Mondeo Kombi Special můžete objednat u kteréhokoliv dealera v České republice.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků