Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V dnešní době je často právě možnost odpočtu DPH rozhodujícím faktorem, který ovlivňuje zákazníky z řad podnikatelů při výběru automobilu. Ford nabízí takovýmto zákazníkům již tři modelové řady.
Ford Mondeo: Nyní i s odpočtem DPH

V nabídce Fordu již byly modely Galaxy a Focus, u kterých bylo možné odečíst DPH. S Fordem Focus Kombi Speciál, jsme vás seznámili i formou redakčního testu, který jsme díky pochopení Ford Motor Company, měli možnost před časem absolvovat. Dnes si povíme něco bližšího o Mondeu s možností odpočtu DPH.

Stejně jako Focus i Mondeo nese označení Speciál. Jedinou změnou oproti klasickému kombíku je zabudovaná přepážka, nesoucí označení Flexi Plus a oddělující prostor  cestujících od zavazadlového prostoru. Je-li přepážka v zadní poloze, tedy až za zadní řadou sedadel, je v interiéru místo pro 5 dospělých cestujících. Pokud přepážku přemístíme do polohy za přední sedadla získáme 1 700 litrů prostoru pro náklad.

Zabudování přepážky stojí 15 900 Kč bez DPH. Základní cena Mondea Kombi Speciál (motor 1.8 16V o výkonu 110 ks, vybavení Core) je 556 800 Kč bez DPH, v ceně je již zahrnuta přepážka včetně montáže.

Ford Mondeo Kombi Special můžete objednat u kteréhokoliv dealera v České republice.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků